Kapat

Berkin Elvan öldü?

Merhaba arkadaşlar...
Berkin Elvan vefat etti...
Sorum şu siz hala gerçekten o çocuğun ekmek almaya gittiğine inanıyor musunuz?
Tabiki olay üzücü ama gerçekten inanan varsa ya vicdan rahatlatıyordur ya da safdildir.

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmek almaya gitmiyor olsa bile olmeyi hak edecek ne yapti?

1|1
    0|0
    • Olay üzücü bir insanın terör örgütü tarafından kullanılması çok üzücü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• belki ekmek almaya gitmedi
    ama yinede o bir çocuktu ölmeyi haketmedi

0|2
    0|2
    • Ya zaten iyi birşey yapmadığı kesin.
      Dedim zaten olay üzücü çocuk olsun ya da olmasın kimse ölmeyi haketmez.
      Suçlu olsa bile...

• aynen öyle onu suçlayanlar için dedim :)
      üstüne alınma

• İnanmıyoruz raad

0|1
    0|0
  • Kirli emellerine alet ettiler küçük çocuğu..

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• hiç inanmadım inanmayacam da. şaçma geldi bana. olaylar sırasında kalabalıgın ıcınde bır ocugun ne ısı var. sahsen benım kardesım olsa ya da oglum olsa acta kalcagımı bılmez dısarı cıkartmam ne ısı var olaylar sırasında dısarda

0|1
    2|1
    • Yani tabiki bir çocuğun ölmesi üzücü fakat göz gözü görmezken hangi ana baba çocuğunu ekmek almaya gönderir? Mantık işi değil.

• Berkin katledildi

1|3
    0|0
  • Berkin gezi parkında katıldı, diğer milyonlarca insan gibi. Ama vurulduğu gün ekmek almaya gidiyordu gerçekten. Ekmek almaya giden bir çocuk vuruldu.
    Berkin masum du, Ali ismail gibi, Ethem gibi, Abdullah gibi.

2|0
    0|0
    • Olay üzücü
      Ancak bu çocuğu kullanıp ülkeyi dahada karıştırıp bölmeye çalışan şerefsizlerin pirim yapması dahada üzücü...
      Berkin Elvan gezi parkına katılacak bir insan değildi, abi düşün 14 yaşındaki bir çocuğu nasıl bir siyasi düşüncesi ve idelojisi olabilir?
      Muhtemelen terör örgütleri tarafından kullanıldı.

• oraya polise taş atmaya gitse bile... o çocuğun ölmemesi gerekiyordu okey? polis müdahale yaparken sert varandı. şahsen orada ben olsaydım ben de taş atardım ee ben taş atıyorum diye öldürsünler mi? hoş mu bu? sen serrt mudahale et sana kim taş atmaz? dua et kafa atmasınlar koçum aaa

1|0
    0|0
    • sert davrandı*

• o gezilere katılma şansım yoktu keşke katılabilseydim... kamu malına zarar veren kişiler farklı orada gerçekten protesto amaçlı duranlar farklıydı polis herkesi bir tutup kamu malına zarar vermeyen insanlara da zarar verdi. polis nerden bilebilirdi ki? samanlıkta iğne aramak gibiydi kamu malına zarar veren kişileri bulmak... ancak polis oradaki masum insanlara da acımadan sert müdahalesini esirgemedi. polis her türlü suçlu uzatmaya gerek yok konuyu

• Polise molotof atanlar var. Polis sert tepki veriyor o esnada aradaki masumlarda gidiyor yapacak birşey yok.
      Molotof atanlarında halka direkt kastı var.

• ne fark eder ki?

0|1
    0|0
    • Sırf ülke karışsın diye ufacık çocuğu kötü amellerine alet ediyorlar ya yazıklar olsun

• Berkin elvanin ölümüyle ilgili üzüldüğüm tek nokta kazayla ölmüş olması. Bilincli bir şekilde öldürülmesini isterdim

0|2
    2|3
  • inanmıyorum ben açıkçası

0|0
    0|0
  • Ölmedi, geberdi. fok yolunda..

0|0
    0|0
  • Geberdi gitti ne diyek. Bizlerde ekmek almaya gidiyoz :)

0|0
    0|2
Yükleniyor...