İstanbul' da iyi balık yapan yerler?

Bir arkadaşım balığı çok seviyor kendisine balık sözü verdim ama iyi balık yapan bir yer olmalı içki içmeyeceğiz bilen varsa yardımci olur mu bir de çok tuzlu olmasın :)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Beni de balığa götür :)

0|1
    0|0
    • Sana balık vermemek lazım balık tutmayı öğretmek lazım :)

• Gel canım ben götüreyim

• Unutturma ben kesin unuturum da :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bakırköyde balıkçı bayram iyi balık yapar fiatıda uygundur

0|1
    0|0
    • Teşekkürler :) Tesadüfe bak ki Bakırköye de yakınız neresinde? hijyen olarak nasıl?

• Çok teşekkür ederim ilginize :)

• Rica ederim afiyet olsun

Kızlar Ne Diyor 2

• Istanbullu değilim ama eminönünde baya var güzel yapıyorlar

0|1
    0|0
    • Yorumun için çok teşekkür ederim kırılmayacaksan İstanbullu olmadığın belli yazmak istiyorum :) Eminönünde balık ekmeği hiç iyi yapmazlar çok kalabalık olduğu için ve insanlar hertürlü yer diye bakıldığı için çok özensiz yapılır eminönünde yiyecekseniz illa akşam 8-9 dan sonra arabalı tezgahlardan balığı yemenizi tavsiye ederim hatta köprünün karşısına geçseniz karaköyde aynı saatlerde yine seyyar balıkçılardan yiyin aradaki farkı görürsünüz bence Karaköyün daha iyi ;)

• Kırılmam. ;) balık ekmeği kast etmedim ben bir çok çeşitten seçebileceğimiz bir yer olsun istiyorum balık ekmek değildi niyetim teşekkürler :)

• @demliktekiçay orayı biliyorum hocam ama pek hijyenik gelmiyor orası açıkçası bir kaç kere yedim orada teşekkürler :)

• Eminönü :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...