Git deyip de, kal sustuğunuz oldu mu hiç?

Lise ikinci sınıfın sonlarıydı muhtemelen, tam anımsayamadım şimdi.
Manş denizini yutkunurcasına içerleyip her bir duyguyu, guguk kuşunun avazından git dedim ona.

Öyle bir git dedim ki; hatta öyle bir gitti ki, gerçekten kal diyemedim.

Tabi üzerinden yıllar geçmesine rağmen, birçok farklı ilişki tadıp; birçok farklı insan ile güzel şeyler paylaşmama rağmen böylesine mat bir anı unutmak epey zor oluyor. Çünkü o zamanlar hem karakter arayışın, hem de bağlılık ve sevgi kıstasları üzerine tecrübeler ediniyorsun. Ne kadar acı çekersen de, o kadar güzel öğreniyorsun.

Var mı sizin de böyle bir anınız?

Neyse bir viski daha o halde!

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere, bir kişiye "git" denir ve o gidiş de bir daha asla öyle can acıtmaz zaten. Lise bilmem kaç, düşünüyorum... O sıralar yaşadığım duygusal çalkantıları bir daha asla yaşamadım. Hatta aşık olma duygusunu özlemek gibi şeyler belirir ara ara. Biri olsun değil, biri olmasa da aşk olsa gibi bir kafa.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Olmaz mı oldu tabii...

0|1
    0|0
  • Git dedim halbuki kalması için neler vermezdim...

0|1
    0|0
  • Oldu yalan yok ama karar benim arkasindayim

0|1
    0|0
  • Evet oldu. Yine olsa yine derdim. O zaman pişman oluyorsun ama geçiyor. Duygularla hareket etmek anlamsız. Her zaman değil tabii

0|0
    0|0
    • Git derken bile duygularımızla hareket ettiğimizi görmezden gelmesek mi? (:

• Kendi durumumu düşünerek söylüyorum, ona git demeseydim kalsaydı geleceğimi mahvedecektim. Yani bu durumda mantıklı davranmış sayılmıyor muyum? Mantık duygudan mı sayılıyor? :)

• Duygusal mantık diyelim o halde.

• Yaşıyorum şu an gitti kal bile diyemedim oda kalmak. istemedi zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...