Mecburen ilgilenmek zorunda olduğunuz insanlar var mı?

Bir türlü laftan anlamayan müşteri olabilir, size ihtiyacı olan bir akraba olabilir. Veya kim var mecburen ilgilenmek zorunda olduğunuz?

0|1
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden böyle arkadaşlarım vardı. Bir tanesi çok fenaydı. Eğer bırakıp gidersem intihar edecekti. Beni böyle kekledi kekledi.. sonra erkek arkadaş bulup tekmeyi bastı. O günden sonra kimseye acımıyorum. Acıma, acınacak duruma düşersin ama merhamet duygunun da hiç kaybetme. 😊

1|1
    0|0
    • ben bu anlattıgından hiç birşey anlamadım sizin lezbiyen ilişkinizmi vardı

• @qloooq Hayır, yalnız olduğu için onunla arkadaşlık yapmak zorundaymışım gibi hissediyordum. Kendisi erkek arkadaş bulup yalnızlığını giderince bana sadece arkadan bakmak kaldı. Huysuz olduğu için kimseyle anlaşamıyordu.

• bu tarz şeyler adama çok koyuyor kullanılıp atılmış peçete gibi hissediyorsun kendini

En İyi Erkek Görüşü

• Var tabi olmazmı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Mecbur hissettiğim var. :/

0|1
    0|0
  • İstanbul'da okuyan ablam var, burdakı işlerini bana ve kardeşlerime hallettiriyor ) yapmaktan yorulduk, yapmasak da olmuyor )

0|1
    0|0
  • Bizim büyükler. İlgilenmek zorundayım.

0|1
    0|0
  • Ekseriyetle hiçbir türlü ilgilenmiyorum.

0|1
    0|0
  • kendimle bile ilgilnemiyom ben

0|1
    0|0
  • Kendimden başka kimseyle ilgilenmiyorum.

0|1
    0|0
  • Yok yani yok beni kimse istemiyoğğğ

0|1
    0|0
  • Var malesef.

0|1
    0|0
  • Eski bir arkadaş

0|1
    0|0
  • Okulum nedeniyle hergün görmek zorunda olduğum karakter yoksunu bir dolu insanla muhattap olmak zorundayım

0|1
    0|0
  • Benim komsum var kiramyrm bide mecbur yani

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• babam = problem

0|0
    0|0
Yükleniyor...