Hayatında hiç kız arkadaşı olmayan erkek nasıl el üstünde olur?

20 yaşındayım,üniversite okuyorum,1.86 boyum,68 kiloyum, oldukça fitim, ama malesef sosyal fobim var ve 3 aydır cipralex kullanıyorum bayağı gelişme gösterdim, şuanda gidip herhangi biriyle hiç çekinmeden konuşabilirim ancak şöyle bir sorun var 10 yaşımdan beri çekingen olduğum için hiç kız arkadaşım olmadı hemde hiç, kızlarla nasıl konuşulur hiç bilmiyorum, şu an çekingenliği yüzde 90 azaldı istediğim şeyleri çekinmeden yapabilirim ama dediğim gibi konuşma yeteneğim yok, hiç kitap okumadım okucam yakın zamanda devamlı olarak önerileriniz varsa minnettar olurum benim için çok önemli

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendini gelistir sosyalles mutlu oldugunseyleri yap ve sarki soyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şu yaşına kadar millide olamadıysan öl be moruk :D

0|0
    0|0
    • aga biz müslüman değilmiyiz zina haram değilmi bu nasıl çelişki

• ben değilim kardeş :D ama tabi sen dinince zina olduğunu biliyorsan yapma tabi.

• güzel kardeşim türk kızıyla sakın konusma merhaba desen adın abazaya cıkar. git yabancı hatunlarla 2 dil ögrenip fingirdeş amacın bu değilsede senin gibi birini o hatunlar sahiplenir zaten ve kısıtlamazlar.

0|0
    0|0
    • peki türk kızıyla nasıl sevgili olabilirim bir şekilde olunuyo, çok zorluyolarsa hiç bulaşmıyım ben rahat adamım kasmam kendimi

• kızları şu zamanda hiç masum değil. ciddi bir olay olarak görmüyorlar ilişkileri. sırf sanal alemde şu kızın fotosunu begenmişssin diye kaga cıkartıp arayı sogutan ayrılanlar var. sen adam gibi adamsındır beni hiç öpmüyor ellemiyor diyenlerde de çıkar . anlamak zor. ne olursan ol yaranılmıyor.

• bide çok abazalar var değilmi her kıza yazan yani seçenekleri bol kızların yani çok çabalamak gerekiyor o zaman bu bana ters hacı ben rahat adamım

Yükleniyor...