Annemi düğünüme çağırmak istemiyorum. Ama herkes beni hayırsız bir evlat olduğumu söyleyip duruyor?

Daha ilkokul okul puanım üşük diye mezuniyetime gelmedi, kötü bir liseyi kazandım diye hiç bir zaman veli toplantımada gelmedi sebebini sorardım senin okulundan utanıyorum derdi sırf bu yüzden lise mezuniyetimede gelmedi. Hiç bir zaman arkamda durmadı bir kadın benim hakımda üniversite kazanamaz dedi diye canımı çıkardı. Biri erkek arkadaşımla gördü senin kızın erkeklerle yiyişiyo park ortasında dedi diiye eve kilitledi. İki senelik kazandım diye ayda sadece 300 lira yolladı babamı aradığımda bana 700 lira yolladığını öğrendim anneme deyince 300 lira yeter sana dedi. İşe girdim garsonluk yaptım. Ah başıma or*sp* oldun dedi işten aldı. Bu sene mezuniyetim 6 ay sonra düğünüm var üniversite mezuniyetimede gelmicek bende düğünüme çağırmayı düşünmüyorum haksız mıyım arkadaşlar kendisi tüm arkadaşlarımın yanında melek rolü yaptığı için ben hayırsız evlat oldum ama çağırmıyorum. Bugüne kadar o benden utanıyorsa bugünden sonra ben ondan utanıyorum. Üniversite hazırlıktan beri annemden çektiklerimi bilen erkek arkadaşımda hak verdi. Sizce çok sonradan pişman olur muyum?

0|0
18|12

En İyi Erkek Görüşü

• Alt tabakadan çıkmış bir annen var. Yaptıkları da klasik alt tabaka insanının kimliksiz kişiliksiz benliksiz davranışlarına iyi bir örnek teşkil etmiş. Sen artık onunla aynı tabakada değilsin, senin olduğun yer ve konum annenle aynı tabakayı paylaşan insanlar tarafından kirletilmemelidir. Bu kişi annen bile olsa mensubu olduğu tabakaya uygun bir şekilde, sizlerin bulunduğunuz konumda ancak hizmetçi olarak yer almalarına olanak verilmelidir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Boyle aileler hala var mı ya hyr yanlis anlamayin bu tur sorunlar hep aileden cikiyo mdm ewladiniz madem cocugunuz azarlamaya ne hakkiniz var onun yerinede bizim basarili gzl kizimiz demwleri yerine hep kötü lemeler hyr cocuk yapiyorsubuzda madem bakmicaksiniz baski yapacaksiniz ozmn niye yapiyorsunuz hey allahm bu ailelere sabir ver

0|0
    0|0
  • Çağırma düğününe bence de... Milletin koy g tüne. herkes hak ettiği değeri görmeli, onu yaşamalı.

0|0
    0|0
  • Boşver havasıyla bas basa brak. Bu senin son grevin cagr ister gelsin ister gelmesin paşa gonlu bilir senn yapacağın son grevin bu cagr derim zaten yollarn ayrılıyor artık

0|0
    0|0
  • Ne gorduysen aynisini yaşat.

0|0
    0|0
  • Annenin kiymetini bil, onu kaybettigin zaman senin icin ne kadar onemli oldugunu daha cok anlarsin ve pisman olursun

0|0
    0|0
  • Çağırma.
    Davetiye de verme..

0|0
    0|0
  • Neden anlatsana biraz

0|0
    0|0
  • Üvey annen mi?

0|0
    0|0
    • yok öz ama akrabalarımın bile acıdığı zamanlar oldu kazan kızım git dediler bende iki yıllık bile olsa gittim

• Çok ilginç inşallah evliliğinde mutlu olursun

• Bu senin hayatın kimse karışamaz

0|0
    0|0
  • Afedersin agzimada sicsa annemdir ben cagiririm

0|0
    0|0
  • Çok ama çok pişman olursun. Net

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Kimsenin bir başkası hakkında yeterli bilgisi yoktur ama fazlasıyla fikri vardır. Annenizin size yaşattığı hayal kırıklıklarını da kırgınlıkları da en iyi siz biliyorsunuz sonuçta. Herkes her zaman konuşur, boşverin. Yerinizde olsam ben de sizin gibi düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • Düğüne çağır öyle şey olmaz. Anne ne olursa olsun anne dir. Düğününu yaptıktan sonra görüşmessen görüşme. Ama düğüne gelsin.

0|1
    1|0
  • Yani kusura bakma da çalışmayan tembel adam sevilmez benim çocuğum da 2 yıllık kazansa yollamazdim. Açıktan okusaydın madem neden boşuna masraf yapıyorsun ki? Annelerin emeğine çabasına saygı gösterin annen senden dünya birinciliği istememiş sonuçta? Bunu kine dönüştürüp çocukca hareketler yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • Icinden nasil geliyorsa öyle davran.. herkes senin ne yasadigini bilmiyor, bilse bile hadlerine degil. Yalniz cagirmamisken böyle insanlarida cagirma..

0|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki: tamam çok sey yaşamışsın madem o buyukluk yapamamış sen yp büyüklüğünü çağır. Gelmzse de o bilir sen çağır sadce ısrar da etme gün gelir başına kalkar çağırmadın dye huzurun kaçar

0|0
    0|0
  • Her türlü gelir bence annen. . arada baban kalır

0|0
    0|0
  • sen çağır düğünede gelmez zaten kaldı ki anne düğüne çağırılmaz ki gelir zaten özel davetiye yollamana gerek yok

0|0
    0|0
  • Ben olsam bende öyle yapardim

0|0
    0|0
  • Bosver ya cagir gitsin ilerde vicdan azabi yaparsin dert edersin. Annendir emegi var büyüttü o kadar. Alttan al yaslilik olabilir. Evleniyosun zaten hayatin degisiyor İNŞALLAH güzel yöne değişir. Ama bence cagir.

0|0
    0|0
  • sen yine çagır annedir snuçta gelmezse düğününe bırak hayırsız damgası anneye kalsın:)

0|0
    0|0
    • çağırırsam koşar gelir kızı zengin bir avukatla evleniyor kasım kasım kasılacağı başka bir yer var mı çağırmasamda gelir gerçi

• Yine anne diyorsun. Yeterince hayırlısın.😊

0|0
    0|0
  • Ben olsam cagirmam

0|0
    0|0
  • haklısın neler çektirmiş sana böyle çağırma gelmesin pişman olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bende olsam çağırmazdım heralde

0|0
    0|0
  • Olabilirsin 😕😕😯

0|0
    0|0
  • Boşver canım çağır sen. Büyüklük sende kalsın :)

0|0
    0|0
  • Üvey mi o nasıl bir kadın ya öyle gelmesin eksik olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...