İnsan oğlunun soyunu anladık adem ile havva peki ya hayvanlar nasıl oluştu:?

kuanıkerim insan oğlunun nasıl dünya üzerinde var olduğunu nasıl yaşadıklarını aktarıyor bize peki ya hayvanlar nasıl ve ne zaman geldi dünyaya insan oğlundan oncemi sonramı ve hangisi önce yaratıldı:?

Güncellemeler:
kuranıkerim insan oğlunun nasıl dünya üzerinde var olduğunu nasıl yaşadıklarını aktarıyor bize peki ya hayvanlar nasıl ve ne zaman geldi dünyaya insan oğlundan oncemi sonramı ve hangisi önce yaratıldı:?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Önce cinler yaratıldı. İnsanlar olmadan önce cinler dünyada yaşam sürdü. Sonra adem babamız ve havva annemiz dünyaya geldi. Hayvanlar ve bitkiler falan İlk insanlar olan Adem babamız ile Havva annemiz için getirildi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kuran din içindir bilim için degildir kuranda mesela oral ilişki yasaktır diye ayet yok ahlaksızlıga girer otomatik yasak oluır
    ademden önnce ademler vardı cnımı

0|1
    0|0
    • son cümleni tam anlayamadım fakat yazdıklarının gerisine katılıyorum. bu olayı bir çok insana anlatamadım şu ülkede. kur'an yol gösterici rehberdir, bilim kitabı değildir ve bir konu orada yazmıyor diye bu işin hükmünü vermiyor anlamına gelmez diyorum. hala bazı insanlar saçmalamaya devam ediyor yok bu olay kuran'da geçmiyor yok şu olay geçmiyor demeye devam ediyorlar. en güzel şekilde örneğini vermişsin, oralla ilgili birşey geçmiyor fakat aklın var beynin var oranın yemek yeme yeri olduğunu zaten biliyosun dimi? o zaman daha ne diye kurcalıyon. şu insanlar bu olayı bir anlamıyor gitti.

• @crazyymann34 kardeşim mesele kuranda internete işaret vardır herşeyin işareti vardır

• anladım şimdi. teşekkürler.

Yükleniyor...