Burç Nedemek Ne İşe Yarar?

Ne işe yarar yani birde inanıyo insanlar yani siz şimdi gök yüzüne mi bağlısınız hava bulutluysa ogün sıkıntılımı oluyosunuz ya da jupiter marsa yaklaşınca Ey allahım ya biri bunları açıklasın :))

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Göklerin ve yerin gaybı (sırrı) yalnız Allah'a aittir. Her iş O'na döndürülür. Öyle ise O'na kulluk et ve O'na dayan! Rabbin yaptıklarınızdan gafil değildir. Hud 123.
    12 kendınden habersız burc, dunyadaki mılyarlarca ınsanın gaybını ve karakterını bılemez.. burçlara inanmak onların insanlar üzerinde etkisinden bahsetmek selef ulemasına ve hadislere göre ŞİRKtir

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir işe yaramaz :)

0|0
    0|0
  • burç şey değil mi böyle kalelerin falan etrafında yüksek yüksek

0|0
    0|0
  • nie bu kadar dert ettin ki bu burç olayını sen :)

0|0
    0|0
    • Saçma geliyor biraz baktım da ondan yani insanlar böyle boş şeylere neden kanıyor onu anlamaya çalışıyorum yani sevgili olucakmış ama boğa burcuymuş ay kırmızıyı sevmez çok öfkeli o demediği kaldı bir ya öküz oluyoruz yok boğa oluyoruz yok bide burçlara çıkarmışlar kızla tanışıyorum ilk sorduğu soru ne burcusun sen Vallaha emm şey eşşeğin pipisi ya nerden bileyim insanım ben işte her insan gbi :)))

• benim için hobiydi bunları okumak ilgin yoksa boşver gitsin zaten :) sevdiğin şeylerle ilgilen sen de

• sevdiğim şeylerle hep ilgileniyorum aten de sonra bazıları kaçıyo özellikle nefes alanları ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• Burçla bitse hocam :). Yükseleni var ineni var sağa sola kayanı var :D birilerinin çekim alanına gireni var. Hiç anlamam bu işlerden :) özellikle şu yorumlayanlar falan pek hoşlanmıyorum çok pis sallıyorlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...