Yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal. Yardim edin lütfen?

bir yurtta kaliyorum toplam 50 tane kiz var ve hepsininde ters huylari vardir her insan gibi. Bu yurtlarda biriyle cok cok yakin olursan bu yanlis anlasilirmis (lez oldugun dusunulurmus) bende bu yurda gireli 3 ay oldu bilmiyordum. bir kiz vardi ve benim onceden hoslandim bir cocuga cok benziyordu ve bende bunu ssoyledim. (kotu bir dusuncem yoktu sadece cenemi tutamadim) Sonra ben bir gun yurtta yokken biri bu kizin cantasina "seni seviuorum, erkege benziyorsun, seninle cikmak isterdim" vb vb. gibi biseyler yazmis ve bu kizda bu notu gorunce benden suphelenmis ve adimi vermis. Boyle olunca butun yurda adim yayiliyo ve su an daha onceden benle samimi olanlardan bir kac kisi benimle arasina mesafe koydu. Kurana elimi bastim ve annemin uzerine yemin ettim ve bu sekilde aklandim fakat arada bir bu durum patllak veriyor. Onuda gectim ben yanlis anlasildigim o kizla arkadas olmayi cok isterdim ama o da kesin yanlis anlasilcagi icin.. Simdi ben ne yapsamda bu durum yoluna girse. O kizla arada bir muhattap oluyorum ama bu bile yanlis anlasilabiliyor. Insanlarla yakinlik kurmaya cekinir oldum resmen.. Bu durum duzelir mi ve nasil?

• Duzelir (“” yapsan)
    14% (1)14% (1)14% (2)Oy Ver
  • Duzelmez
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Herkesle arana mesafe koy normal davran kimse bisey diyemez.
    86% (6)71% (5)79% (11)Oy Ver
  • O kizla muhattap olma. (ben onla muhattap oluyorum ama, o da benle oluyor. Dahasi iyi bir kiz ve arkadas olmak isterdim)
    0% (0)15% (1)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne skmden yurt... sanki seks yurdunda kaliyorsun ne o etten baska bir sey dusunmuyorlar.. Beyinleri o... Pu oblarin sen hicbiriyle muhatap olma.

1|0
    0|0
    • Herkesin arkadasi var yalnizliktan olekmi :(

Kızlar Ne Diyor 2

• Başka yurda gitme şansın var mı?

0|0
    0|0
  • gerçekten çok saçma bir yurtmuş! bence git o kızla samimi ol madem iyi millet de ne düşünürse düşünsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...