Nasıl cool görünülür?

Okulda hiçbir şey umrumda değilmiş gibi gözükmek istiyorum neler yapmalıyım?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Sonradan cool olamazsın yapın öyleyse olur sadece. Sonradan olmaya çalışırsan cool değil kasıntı ve itici olursun o yüzden başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin.

0|1
    0|0
    • haklısın aslında

• Ben mesela buz gibi biriyim insanlar bana bu mesafeli umursamaz görüntüm yüzünden yaklaşmaya çekinirler. Yani sandığın kadar iyi bir şey değil.

• Ben mesela buz gibiyim sen cool olsaydın ben böyleyim şöyleyim yazmazdın namaz kıl cool olursun ve bu dünya gerçekten umrunda olmaz!!

Erkekler Ne Diyor 10

• Cool olmak icin gercekden umyrsamaz olmalisin mesela ben arkadaslarim bana kiziyo asiri cool musum gercekden tinlamicaksin inan bu okadar zor degil kensi kendine yettigini anladiin zaman kimseye ihtiyacin kalmio ve cool oluyosun ben basardm gercekden dunya umrumda değil

0|0
    0|0
  • Buzdolabına girince

0|0
    0|0
  • Allah bazıların " yürü ya kulum " der bazılarına ise " yürü ya cool'um " .. Doğuştan gelir o buzulluk

0|0
    0|0
  • Bosver sen coolgorunmeye calısma

0|0
    0|0
  • Taklitler hiçbir zaman orjinalini yansıtmaz. Bunu kulağına küpe diye tak gez, dikkat çekeceksin emin ol :)

0|0
    0|0
  • hepimiz allahın cooluyuz :D boşver böyle soruyorsan cool olamazsın zaten :D

0|0
    0|0
  • Cool olunmaz , doğulur

0|0
    0|0
  • Sınıfta kal umursamaz olursun biraz. Bir sene daha kal daha çok umursamaz olursun. Al sana coolluk..

0|0
    0|0
  • resmimde görüldüğü gibi. doğanda olacak :)

0|0
    0|0
  • hiçbirşeyi umursama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...