Kürt kızı mı türk kızı mı?

Hangisi sizce daha güzel. Herkese +1 :)

Miss Kürdistan güzeli :) Güzellikleri dillere destan Kürt kızı

Kürt kızı mı türk kızı mı?

türk kızı miss turkey

İkiside en güzelleri yani adil bir karşılaştırma hangisi sizce?

Güncellemeler:
Siyaset yapmayalım
Hakaret etmeyelim lütfen

0|0
19|24

En İyi Kız Görüşü

• Her irkin güzeli çirkin mevcuttur. Şu Türk kizinin tıpine oturdum ağladım bu arada.

2|1
    4|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Ciplakligi ile ovunen ne Kurt nede Turk kizi. Bize Ahlaklisi gerek

5|5
    0|1
  • Türkiye kızı.

6|2
    0|0
  • Dillere destan A:SD:AS:DAs

3|1
    0|0
  • Her TÜRK kızı namussuz değildir! Bizim ülkedekilerin çoğunluğu böyle olabilir ama, kafkas TÜRK kızları, kürtlerden bin kat daha namuslu. Zira, kürtler dağa çıkıp, aponun fedailerine vermekten bıkmıyor bu bir gerçektir. Yani, sizdede namus yok aslında. Abileriniz ve babalarınız baskı yapmasın ve okutsun bakalımda, sizleride görelim. Zira, gayri meşru çocuğunu 9 yerinden bıçaklayan ve doğurup ölüme terk eden kürt kızları gördüm. Ayrıca, kürt kızlarından Allah korusun hiç kürt güzelide görmedim çoğunuz itici ve çoğunluğunuz pkkalısınız.

2|0
    2|0
    • İkinci resim kürt kızıymış ben Türk diye anladım. 2. kez bakarken gerçeği gördüm namus meselesine girmek gerekmiyormuş meğer. Yinede, pkkalı olma olasılığı olan, kürt kızlarına bakmam.

• Ikiside güzel değil 😒

3|0
    0|0
  • Türk türk kızı, kürt kürt kızı der. Irkçılığı körüklemekten başka bir şey yapmaz bu soru.

1|0
    0|1
    • Ayrıca Irak'ta kürdistan diye Türkiye ile müttefik otonom bir bölgeden habersiz cahiller hemen ağzından salyalarla saldırmaya başlamışlar bile. Not: Türküm.

• türk türk..

2|0
    0|0
  • Melez değilim melez çocuk istemem Türk kızı.

1|0
    0|0
  • Valla dogululari sevmem ama burda bir hata olmalı ya kurt kiz türk kızdan güzel

1|0
    0|0
  • Fotolara göre Kürt kızı dioyrum. Kürt kızları daha samimi ve sıcakkanlı delikanlılar.

1|0
    0|0
  • Türk varken, kürde bakmam. Rus varsa, ikisine de bakmam.

5|0
    3|0
  • birincisi kürdistan diye bir yer yok olmasının da imkanı yok onu bir geçeceksin çirkinde olsa güzelde olsa yurdumun insanı türk kızı derim saçma sapan sorularla milletin canını sıkmayın burada...
    kürdistan yazınca bile bilgisayar yanlış yazdım diye uyarıyor tanımıyor böyle bir kelimeyi yok çünkü hayal ürünü

0|0
    0|0
    • İraktaki Kürdistan yok mu?

• öyle biyerde yok şehir yok kasaba yok sokak yok nerde varmış bilemedim bir hayalin içinde yaşıyorsunuz

• İraktaki bağımsız olunca bu yazının bir daha okursun

• O kürt kızını çatur çutur skcen ama işte gtten fok cıkar ya onu bile yapamazsın o hanzolara :D

0|0
    1|1
  • Tam tersi olmasın sjsjd

0|0
    0|0
  • Bunların hiçbiri güzelliğini cümle alemin teşhis ettiği hiçbir kadın.

1|0
    0|0
  • Irkçılık yapmışsın olmamış bu. Sana yapılan ırkçlığı kabul etmiyorsan başkasına da yapma.

0|0
    0|0
  • ahahahha :D

0|0
    0|0
  • Türk kızları.

0|0
    0|0
  • En güzel kürt topraktaki kürt

0|0
    0|0
  • Hic birii

0|0
    0|0
  • Ayrımcı ve ırkçı değilim.

0|0
    0|0
  • Kürt kizi knk ✌hdp✌

0|1
    6|5
  • k*rtlerden artık iğreniyorum sadece ülkemi karıştırıyor teroristlik yapıyorlar istediklerini aldılar artık kin güdüyorum

0|0
    0|0
    • Of defolll

• siz defolun bu ülkeden yeter artık hainleri barındıracak yerimiz yok

• Faşistler defolsun

• Türk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Kürdistan nere? Hayallerde yaşıyor bazı...

11|2
    3|0
  • Türk kızı

9|1
    1|0
  • Türk kadını kesinlikle

6|1
    0|0
  • Ikiside guzel.

2|1
    4|0
  • Kürt kızı 😱☺😊😁

1|0
    0|0
  • Bu miss turkey birincisi mi? Bu bile miss turkey birincisiyse ben miss world birincisiyim

1|0
    0|0
  • Önce kan bebeğim önce kan :)

1|1
    0|0
  • bu ne biçim soru ya

2|1
    0|0
  • Tabiki türk kızı :D

0|0
    0|0
  • Haydaaaa :s kurdistan dye bir yer yok :) hayal kurma senin gibilere ulkemin yarinisi al senin olsun diyim verecek degil bu millet

1|0
    0|0
  • Miss World'e varlığı ve bağımsızlığı tüm dünya tarafından kabul edilmesine rağmen katılamayan onlarca ülke varken Kürdistan nasıl katıldı acaba...

0|0
    0|0
  • Türkler güzel canım her zaman :) bir kürt tanıdım benı cok begendı nıye benı secme geregı duydu o zaman :)))

1|0
    1|0
  • Kurt turk ne farkediyo yani kurdistan degil pkk falan demelisin

0|0
    0|0
  • Türk kızı tabiki, bide gitmiş en çirkin türk kızını koymuş ya kürdü seni yrü burdan.

3|0
    0|0
  • bölücülük yapmayalım

0|0
    1|0
    • Bölücülük değil kuzey ırak kürt yönetimi diye bir yer var

• Türk kürt ne farkeder ikiside insan sonuçta ırkçılığa gerek yok ☺

1|0
    1|0
  • 😂😂😂 Allah seni napmasın

6|0
    2|0
    • Neden?

• Birincisi o sadece miss turkeye katılan bir yarışmacı ikinciisi Turk kızlarına kurban olun 😂😂😂

Yükleniyor...