Bir çıkmazdayım? Lütfen yardım?

Öncelikle bu başlık pek çok kişinin ilgisini çekmeyecek biliyorum, ama gerçekten bir çıkmazdayım. Zaman zaman oluyor ve ne yapacağımı bilemiyorum. Ne dışarı çıkıp yürümek istiyorum, çünkü dışarı çıktığımda insanlarla karşı karşıya gelmek zorundayım ne de evde bir yere sığabiliyorum. Film açsam odaklanamıyorum, çoğu zaman yalnız kalıp düşünmek istiyorum. Telefonum hiçbir şekilde çalmıyor, ne çok yakın bir arkadaşım ne de beni sevip benimle gerçekten ilgilenecek bir erkek arkadaşım var ve ben sürekli aylardır görüşmediğim ve (internetten tanıştığım) beni şu an hiç umursamayan birini düşünüp duruyorum. Neden diğer insanlar gibi olamıyorum? Neden kalabalık arkadaş gruplarım yok ve neden birinden hoşlandığımda bir ilişkiye başlamaya cesaretim yok...

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• seni anlıyorum ama bence böylesi daha güzel ama mutlak senind bir arkadaşın olacaktır zamanla herşey zamanla olur kısmet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ruhsal bir bunalım da olabilirsin. Psikoloğa gitmeniz öneririm. Mutlaka arkadaş edin. Kurslara katil ya da bir işe gir.

0|0
    0|0
    • Okuyorum normalde ama şu an okul tatilde... Okula gittiğim zamanlarda da durum aynı , sosyalleşemiyorum.

• Psikolok şart o halde. Hayattan keyif almadan yaşamak çok kötü olmalı.

• Öyle... Teşekkür ederim yine de.

• Bence sen fazla girişkensin bunyüzden geçici arkadaşlıklar kurmuş ve onları kaybetmişsin "bence"

0|0
    0|0
Yükleniyor...