Bayanlar, beylere ne öğüt vermek istersiniz?

Aklınıza gelebilecek her konu da istediğiniz her öğüdü yazabilirsiniz.

Not: biraz feminist olduğumdan beylere yönelik sorulunca duramadım hemcinslerime yönelik sorayım dedim... Sonuçta bayanların öğütlere ihtiyacı yok! 😎

0|0
65|45

En İyi Erkek Görüşü

• he öğütlere ihtiyacı yok...

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sayın beyler antik kuntik fantezilerinizden vazgeçin mesaj atmayı bırakın rica ediyorum

7|7
    0|2

Erkekler Ne Diyor 44

• Feminist kadın erkek eşitliğini savunmaktır, bilgin olsun.
    Kimsenin öğütüne ihtiyacım yok.

0|8
    3|0
    • Savundu işte bayanlarada soz hakki tanidim

• Soru kızlara yönelik ama bende vereyim..

Ayı gibi kıllı ve kısa ve göbekli ve bakımsız vücudunuza bakmadan bebek gibi kız istemeyen..

Başını alırsınız çünkü 😂

3|3
    0|1
  • parayı bulana kadar kominist kocayı bulana kadar feminist

5|5
    0|0
  • Valla bayanlar sıralarlar bir sürü iyi özellik ama sonucunda mıknatıs gibi kötü ve züppe tavırlı erkekler onları çeker zavallı efendi erkekler bir kenarda dururken. Kadınlara çekici gelen erkekler için dahi şeytan tüyü var denilmiş melek tüyü var denilmemiş o yüzden bayanlar önce ne tip erkeklere yakınlaşmaları ne gibilerden uzak durmaları yönünde kendileri öğüt vermeliler çünkü yok efendi diyen erkekler çok sıkıcı beee diyip sonra ilişkiden sonra bana böyle yaptı şöyle yaptı diye ağlayanlar onlar oluyor.

0|0
    0|0
  • Ben de söyliyim. başşak muhabbeti yapan abaza adamlarsınız. İki kız ortamına girince nişantaşı çocuğuyum ayaklarına yatıp, kardeşim dediğiniz adaları satmayın. O kezban daha varlıklı birini bulunca size sikktiri çekecek ama en sonunda yine dostlarınızla başbaşa kalacaksınız

0|0
    0|0
  • Sorumu neden çaldın ki?

0|1
    0|0
    • Yoo ben Bayanlara sordum ki
      😌😌😌

• Aynısını ben sordum !

• Ben görmedim ki onu 😩😩 niye bagiriyorsun
      Şikayet et ozaman napim al ssenin olsun soru

• Aşk vadisinde, hiçbir nişane, hiçbir iz yoksa üzülmemeli; çünkü, Hakk’ın lûtfuyla bazen umutsuzluktan bile umutlar doğar. Ey gönül, sakın umutsuzluğa düşme! Allah’tan umudunu kesme ki, bazen can bahçesinde, sögüt ağacının dalı bile hurma verir. :( :(

0|0
    0|0
  • Kızlara demek istediğim tek şey:
    Akıllı olun!!!

0|0
    2|0
  • Feministlik kocayı
    Koministlik parayı
    Ateistlikte uçak sallanıncaya kadardır ayaaa :)

0|0
    0|0
  • Kadin dedigin ayak yikamali. Eşine sahip cikmali.

0|2
    1|0
  • Bende hemcinslerime bir öğüt vereyim.. Sırf uçkurunuzun uğruna normalde yüzüne bakmayacağınız hatunların g*tünü kaldırmayın.. Madonna gibi geziyolar sonra ortalıkta, süt gibi hatunlarda yannız kalıyo uyandriyim😂😂

1|0
    0|0
  • feministlik saçmalıktır ladys

0|3
    2|0
  • Pişman olacağınız işler yapmayın 😊

1|0
    1|0
  • Eşşek bilmediği otu yerse başı ağrır. Yaz bunu taşo güzel söz.

Haşırt.

0|1
    0|0
  • İstemem

0|1
    2|0
  • Aynen kesinlikle :D :D Öğütün lan bizi :D :D

0|1
    0|0
  • ben öğüt veren hatun istemiyorum ! beni öğütecek hatun istiyorum..
    bir buğday tanesi gibi kepeğinden ununa kadar bulgurundan ekmeğine kadar öğütsün beni..

0|0
    1|0
  • O ogutleri kendilerine versinler biraz çıta yükselsin

0|1
    0|0
  • Bayanlar ne derse haklıdır.

2|0
    0|2
  • Öğüt vermeyin bize, musibet olun.

0|0
    1|0
  • Feministlerie çok acıyorum. hepsi bir tokmakçı bulamadığından bu halde gel bir gece abanayım ben sana ondan sonra ne feministlik kalır ne başka birşey :D ücrette talep etmiyorum bak :)

0|2
    3|0
  • Sakın hiçbir şeyden pişman olma. Eğer sonucu iyiyse mükemmel, eğer kötüyse bu bir tecrübedir.

1|1
    0|0
  • Narsist öğutlere gerek yok, tahammül hiç yok. Eyvallah,

0|0
    0|0
  • Feministliği anlamamışımdır hiç bir insanın başka bir insandan üstün olmasını ne sağlayabilir ki cinsiyet mi?

0|0
    0|0
  • Ders cikarmaya geldim buraya.
    Pembiklerin yorumunu okuyup gitcem, fazla rahatsizlik vermem feminist aplam. :)

0|0
    0|0
  • Erkeklerin de ögütlere ihtiyacı yok bayanların var en azından bazılarının

0|1
    0|0
  • He onlar oğut vericek bizde uygulucaz sjs bosuna yormayın kendinizi ya :D

0|0
    1|0
  • Erkeklere pek güvenme :)

0|0
    0|0
  • niye bayanlar demirden mi yaratildi? ihtiyaclari yk?

0|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 64

• Hemcinsimede var karşı cinsede. Kızlar geleceğin sizin elinizde büyüyeceğinin farkında olun ve gerekiz şeylere bir son verin
    Karşı cinse ise sizi yetiştiren ananızın hürmetine bir kadının hayatını oyuncak gibi görmeyin.
    -not: dikkat ettiysensiz öğütler kesişiyor. Kadınlara iyi davranın ki sizleri ve nicelerini iyi yetiştirsin.
    Şimdi erkekler der iyi davranınca burunları kalkıyor diye. burada bir öğüt daha devreye giriyor sizde düzgün karakterli birini seçin.

2|3
    0|0
  • Ya ben biraz beyefendi olmalarını rica ediyorum gece istediğiniz kadar aabaza oln ama onun disinda agirbasli olun ya

0|7
    0|0
  • Sadece 1 kadının olsun kalbiniz. Onu çok sevin, üzmeyin.

3|4
    0|3
  • Aynaya bakmadan isteklerde bulunmasinlar

5|3
    1|7
  • Aldatmayacak kadar kabiliyetsiz değil tenezzül etmeyecek kadar tokuz akıllı olun suyunu çıkarmayın :D

1|1
    0|1
  • Biraz vicdan sahibi olun...

2|6
    0|2
  • ne olur bizi incitmeyin.. :(

0|6
    0|1
    • Sizde nerede sizi incitecek odunlar var mıknatıs gibi onlara yapışmayın.

• İnşallah sizlerin olur. Artık benden geçti.

• @Nokturn öyle demeyin ya.. daha gençsiniz.. herkes mutlu olmayı hak ediyor.. siz de illaki vakti geldiğinde mutlu olacaksınız

• Önünüze gelen her kıza yavşamayın.
    Bir kızla konuşurken kardeşinizmiş gibi yerine koyun küfür falan etmeyin!

1|0
    0|0
  • havalı olacağım diye şekilden şekle girmeyin :D kendiniz olun yeter daha samimi

2|3
    0|0
  • Ahah ahhhaha guzeldi😀😄😃

1|0
    0|2
  • Sahiplenici ve Cesaretli olun. Kırmayın kadınları sevdiğiniz zaman ne pahasına olursa olsun kadının yanında olun. Sevdiğini hissettirin, söylemek çok fazla birşey ifade etmiyor hissettirmedikten sonra. Dürüst olun lütfen (kadınları sizden kimlik isteyecek kadar güvensiz yapmayın.)
    Kısaca Size nasıl davranılmasını istiyorsanız öyle davranın.

0|0
    0|0
    • Dürüst olun kısmına katılmıyorum dürüstlük benim hayatıma hiçbirşey katmadı kızlar dürüstlüğü önemsemiyor nerede bir serseri varsa ona aşık oluyor belkide acı çekmeyi seviyorlar

• öyle ama ben onu çok sevmiştim yine de sonuç bende güven sarsıp geriye bir enkaz bıraktı

• Kızların birine bağlanması için zengin ve yakışıklı olması yetiyor belki sen öyle değilsin onu bilemem ama durum böyle malesef

• Kas önemli beyler tabii kas yapıcam derken beyninizi fitness salonlarında unutmayın.

1|2
    0|0
  • Nato kafa Nato mermer
    Ne desek boş😉

3|0
    0|3
  • Adam olun.

0|0
    0|0
  • Yakisikli olun.

1|1
    1|10
  • Alışverişlerimizi görmezden gelin ve kredi kartlarınızı bize emanet edin

1|0
    0|1
  • Feminizmi biraz yanlis anlamissin sanirim, erkeklere tavsiyem; kadinlara "bayan" demeyin esyaya da benzetmeyin zira biz ne peyniriz ne sarap ne de cicek ayrica cinsiyet simarikligi yapmayin, bireye saygili olun

0|0
    0|0
  • Kibar olamıyorlarsa kadınlara yaklaşmasınlar...

0|1
    0|0
  • edep ya hu!

1|0
    0|0
  • Yolda toplu taşıma araçlarında hunharca ağzınızı kapatmadan hapşurmayın!

1|2
    0|0
  • Cınsıyetler arası Öğütlere gerek yok herkes tecrübesinden ders alsın yeter

0|0
    0|0
  • Bayan değil kadın bu da sana öğüt

0|0
    0|1
  • Akıllı olun :D

0|0
    0|0
  • Sevginizi belli edin litfen

2|2
    0|1
  • Seni Seveni Zehir Olsada Yut , Seni Sevmeyeni Bal Olsada Unut..!

0|1
    0|0
  • Bu kadar kardeşim olmayınız

0|0
    0|0
  • efendi ol canım ye ;)

0|1
    0|1
  • selam veremediğiniz kıza ben bunla yattım denmesi :D komediler ya bu ara baya popüler sanırım

0|0
    0|0
  • Biraz karakter beyler LÜTFEN

0|2
    0|0
  • 250 gramin budalasi olmasinlar

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    34
Yükleniyor...