Benim ailem neden böyle beni sürekli yargılıyolar?

Arkdaslar benim ailem birbirinden cok kopuk herkes biribrinin kuyusunu kazma pesinde hepsinin tek derdi " para " olmuş..
simdi nasil anlatsam bilmiyorum , annem ben kucukken babam vefat edince tekrar evlenmek zorunda kaldi evlenene kadar da dayimlarda yasiyoduk kucuktum o zamanlar ama yengemin anneme iyi davranmadigini hatirliyorum daha sonralri iste annem de dayanamdi evlendi sonra baska biyere gittik orda da rahat degildim hergun kavga , sikayet uvey kardeslerimden... sonra bikac sene sonra uvey babami kaybettim. sonra dayimlar annemi kendi ynlarina aldilar ben istemdim gitmeyi burada bir cevrem vardi sonra iste orda baska bir ev tuttular.. ama gelin gorun ki sorunlar tukenmedi bir turlu surekli ordan oraya suruklenmekten biktim.. annem sessiz bir kadin oldugu icin butun yuk benim omuzlarimd. dayimlar surekli bnden sikayet ediyolar anneme senin kiz boyle senin kiz soyle diye..
Misal dayim gelmis de bn hosgeldin dememisim.. geldikleri gun hastaydim ve yatiodum geldiklerinden bile haberim yoktu.. annem soylemis ama dinlememisler bile. Onlari 10 kere hoş tutsam 1 kere tutmasam o 1 kere hos tuttmadigim gozlerine batiyo ki dayim bunca zaman bana ne yapmis onun evlatlari halalarinin evine ne kadar gelmisler.. hepsi uvey babam olunce bize yakin olmaya basladilar onun haricinde dayimlarin cocuklari filan hatta dayimlar bize gelmezlerdi bile bir bayram annemi aramazlardi ki bn aramazsam hemen bu saygizlik oluyor.. napiyim bn daha biri calisiyo eve gelince hemen gidiyorum napiyosun nediyosun diye soruyorum digerini de ariyorum halini hatrini soruyorum ama sonra niye boyle oluyor bilmiyorum..

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Aile koruyucudur egiticidir ondan dolayı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• koca bul evlen kizim hep dert hep keder nereye kadar bul birini git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen okuyor musun uni veya iş güç falan var mı birşeyler?

0|0
    0|0
    • Eve okuyorum lise son sinifim

• İsini eline alacaksın uniye baslayinca zaten part time bile asgari ucretin yarisini aliyor. O da ogrenciye az bucuk yetiyor. Birde kyk bursu veya kredisi alirsin gayet luks gecinirsin. Ama calisinca burs kredi dusuyor bildigim kadariyla yani parani cebine koyacak kimseye eyvallah etmeyecek el acmayacaksin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Inşallah düzgün biri karşına çıkar bir an önce evlenir gidersin :) yapacak birşey yok dua et

0|0
    0|0
    • dha onumde var o zmana ama geleckte insallah iyi biri cikarir gercekten biktimm cunku daha kucuklugumden beri hic rahat bir nefes aldigimi hatirlamiyorum.. yastiga kafami koyuyorum ya kafamda binbir tane dert hangi biriyle ugrassam bilmiyorum gercekten

• Insallah universiteyi kazanip başka yerde okursun :)

Yükleniyor...