Ülkemizde neden evlat edinmeye kötü gözle bakılıyor?

ablam ve eşi sağlıklı ama yinede 6 yıl önce evlat edindiler ve şu an gayet mutlular. hatta çocuklarını o kadar çok seviyorlarki dna testi yapılsa kimse teste değil gözleriyle gördükleri mutluluğa inanırlar. Çevredeki insanlar dedikoducu bu yüzden öğrenmişler evlatlık olduğunu herkesin dilinde anne mi kısır acaba baba mı. böyle saçma şeylerden bahsediyorlar. hatta evlat edinmek kötüymüş çünkü çocuğu sevmez sokağa atarmışsın bu kadar saçmaladılar düşünün. neden türk toplumu buna kötü gözle bakıyor?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben kendi kanımdan olmuyan çoçuğu evlat edinemezdim bilemiyorum

0|0
    0|0
    • kendin kanın olunca noluyor. farklı kan olunca o insan olmuyor mu. yanlış anlama zorla evlat edin demiyorum sana. sen yetim ve öksüz olsaydın anne ve baba istemez miydin

• ne kadar duygusuzsun. herşey sağlık sorunu mu ya. yeter yazma cahil

En İyi Kız Görüşü

• Cahil insanlar işte konuşup dururlar boş boş. O çocukların da anne baba sevgisine ihtiyacı var ama bunu anlamıyorlar Ablanla enisteni de takdir ettim. Milletin ne dediğini kafalarına takip kendilerini üzmesinler. Hep mutlu olurlar inşallah. Benim de hayalimdir, ileride evlenip çocuk sahibi olsam da bir çocuğu evlat edinmek istiyorum Allah nasip ederse.😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• cahıl bır toplum oldugu ıcın kısa ve net...
    halbu kı bıraz bılgı bır ulkeyı basatan asagı degıstırebılecewk kapasıtededır

0|0
    0|0
  • bakmıyorum ben

0|0
    0|0
  • sahsen evlenınce bnde edıncem sırf yetımhanede kalan cocukların hayatları degıssın dıye onların yasadıkları zorluklara ortak olabılmek ıcn kısrmıs suymus buymus ne derlerse desınler kıme ne

0|0
    0|0
  • Yazık ya, takdir edecekleri yerde gerçekten böyle mi konuşuyorlar? Ben bu topluma ne diyeyim ki şimdi? Umarım bir gün normal, aklı başında bir toplum olmayı öğreniriz?

0|0
    0|0
  • Kendi açıkları yerine milletin açıklarıyla uğraşanlar aaqq sizin ben.

0|0
    0|0
  • Cunku mal bir topluma sahibiz

0|0
    0|0
  • Toplum cahil alan ve esin nekadar guzel birşey yapmış keşke herkes bu kadar iyi niyetli olsa

0|0
    0|0
    • bu kadarda cehalet olmazki. evlat edinmekte nasıl bir haramlık günahlık olabilir allahını seversen

• Haram günah değil bu bir yuceliktir herkez yapamaz

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsanın kendi çocuğu farklı olur tabi ama yalnız bir çocuğu evlat edinmek, onu mutlu etmek de mükemmel bir duygudur eminim. bazı geri kafalılar işte.

1|0
    0|0
  • Bu önemli bir durum mu salakloga bak ya işssizler

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz 😄.
    Yani anne baba olmak onların da hakkı ve bu hayat onların kime ne. Kendi evlatları olupda cami avlusuna bırakanlardan iyidir.

0|0
    0|0
  • İnsanlar he ve aptal en iyisi onları umursamamaktır bu kadar basit aile mutluyum diğerlerinden elalem nw der şeyinden kime ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...