Düşüncelerim sizce doğru mu?

babamı çok uzun zaman önce kaybettim 10 seneyi geçti. bugün annemle konuşurken annem bana babam yaşarken paranın hiçbir şekilde yetmediğini, doğru düzgün birşey alamadığını hatta bir gün birkaç parça yiyecek birşey aldığında babamın kendisine kızdığını söyledi. yalan yok bende bazı şeyleri hatırlıyorum çocukken kraker alsam bağırırdı paramız yok diye. kısaca varlığın içinde yokluk yaşadık. babam vefat ettikten sonra biz evi baştan düzdük, abim şehir dışında okurken para gönderdik, kendi ihtiyaçlarımız derken bol bol yetti. bugün annemle bu paranın nereye gittiğini tartıştık. banka hesabına yatırdı desek mutlaka öldüğünde çıkardı. arsa veya ev desek miras paylaşımında belli olurdu. benim aklıma bir anda babamın annemi aldattığı geldi. ölmeden önce annemle çok sık kavga ederlerdi, annemi bir ara hele hiç beğenmez oldu bunları hatırladıkça acaba hayatında başka bir kadın mı vardı düşüncesi geçmeye başladı sizce düşüncemin doğru olma ihtimali var mı

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• olabılır ustunde durmak ıstersen dur ama bısey elde edemezsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olsa bile bu neyi deyistirir ki 10 yil olmus.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Olabilir

0|0
    0|0
    • Sadece kadın değil kumar, içki gibi alışkanlıkları da olabilir

• içki içmezdi kumarı olsaydı herşeyimizi kaybederdik

• Şimdi hovardalık yaptığı kesin gibi. Öyle bir tek kadın olmayabilir ama eğlenceyi seviyodur. Kumara gelince illa her şeyi kaybetmesine gerek yok, kimisi kahvede bile oynar. Benim babamın da kumar alışkanlığı vardı, her şeyi kaybetmedi ama aynı şekilde sürekli maddi sıkıntı vardı. Ben de sonradan fark ettim babam yüzünden olduğunu, fakir olduğumuzu zannederdim hep.

• okumadim ama yanlis:)

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...