Pat diye gerçekleri söyleyenlerden misiniz?

Ah sormayın, hayatım boyunca hep utandım ve herşeye evet dedim ve bazı gerçekleri açığa vurmadım.. Mesela bir karşı cins hoşlanıyorsa, bunu bildiğim halde normal ilişkiyi devam ettirdim yani tabiri caizse umut verdim.. Tabii bilerek yapılan birşey değil ama zamanla hayır ve dur demeyi öğrendim, artık fark ediyorum ki gerçekten doğruları PAT diye acımasızca söylüyorum. Gurur duyduğum bir gelişme, umutlu bir arkadaşa aynen şunu söyledim: biz sevgili olmayacağız bunu bil, arkadaşız sadece.. O da biraz alındı ama durumu kabul etti :) çok kolaymış ya.. Sadece doğru zamanda ve şekilde söylenmeliymiş..

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bende çok utangaçtım bu yüzden oakdar çok eziliyordumki anlatamam sölemek istediklerimi hiç birzaman söleyemezdim bazen kandırıldım ama kandırıldımı bile söleyemezdim karşdıaki yeirn dibine girmesin die sonra kendi kendime dedimki karşıdakini düşünceğime kendimi düşünsem kendime ayrdıgım zaman kenmle olan ilgim beni öyle ortamlara soktuki öyle karakterler tanıdımki okadar açıldımki başkası olsa bogulurdu ve şu an çok iyiyim azıma geleni sölüyorum karşıdakinin incilmesi dahi önemli deyil unutma sen incildiğinde kimse sana iyimisin diye elinden tutmaz kendini ve bedenin korumalısın sözlerin kelimelerinle bozguna uratmalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Valla en iyisini yapıyorsun.
    Ben, sevmediğim insanın yüzüne karşı onu sevmediğimi söylüyorum.
    Teşekkür ediyor açık sözlü olduğum için.

0|0
    0|0
  • Söylerimevet dilimin kemiği yoktur.

0|0
    0|0
  • En iyisi bu zaten

1|0
    0|0
  • Söyle söyle açılırsın.

0|0
    0|0
  • genelde

0|0
    0|0
  • pat dıye soylerım çat dıye de soylerım

0|0
    0|0
  • Alıstıra alıstıra

0|0
    0|0
  • Neyse dobra dobra konuşuruz bizde

0|0
    0|0
  • Evet öyle ben mesela öyle pat diye girerim...

Konuya

0|0
    0|0
  • Vicdansız karı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• duygularım neyse direk söylerim

0|0
    0|0
  • dobrayımdır

0|0