Erkekler, aşagilayinca karsisindaki kiz ondan hoslanacaginimi dusunur?

Cogu erkek boyle dusunuyor... hic kimse asagilanip hor gormeyi haketmez... Ki kadjn olsun erkek olsun kimseninde hosuna gitcegini sanmiyorum. ben direk soguyorum boyle erkeklerden.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Asagilamak demek pek bebeksi degil lakin 4S kurali her zaman gecerli bir kavram.

1|0
    0|0
    • Ozaman bizde duygularimizi bir kemara atip gelene gidene sovelim dusene tekme atalim anne baba kavrami olmasin cok mutlu oluruz?

• En iyisi yanliz kalmak aynen...

• Yalniz kalmak degil asik olmadan yasadigin duygusuz iliskiler en iyisi ve ideali. En azindan durustce yasiyosun.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben düşünmekten öte bizzat şahit oldum yüzlerce kez. Son gördüğümü anlatayım sana. Üni. deydik. Daha ilk haftamız. Bir kız gördük bahçede dikkatimizi çekti. Melekler gibiydi. Pkk kılıklı bir kürt çocuğuyla tartışıyordu. Pkk lı ''Gel ula buraya konuşacayiz'' dedi. Kız ''huayııııır'' dedi. Pkk lı bir eliyle kızın omuzundan destek alıp 2 metre havaya zıpladı ve öteki elini yumruk yapıp kızın suratına var gücüyle indirdi. Sonra yere yığılan kızı saçlarından yakalayıp sürüyerek bölümün arkasına çekti. Orda da patırtı sesleri geldi. Bir sürü küfür etti bizim peşmerge. 3 dakka sonra bir baktık bunlar kol kola geliyor kız kafasını çocuğun böğrüne yaslamış kedi gibim ırıldanarak şöyle dedi ''Bi daha tartışmayalım tımam mı ışkıııııım'' peşmerge de şöyle dedi ''Tamam lov uzatma'' o an anladım ki sizin layığınız bu.

0|0
    0|0
    • O kizin pisligini ben niye cekiyorum? Ben evde oturmus cayima puskuvu batirip iciyordum beni taniyirmusun? Gordunmu? Banada hakeret eden erkek oldu yaptigim tek sey savciliga vermek sende bende insanim cinsiyetimiz farkli diye dushncelerimiz farkli olcak diye bisey yok.

• Üzgünüm dostum hiç bir kelime oyunu gerçeği değiştirmiyor. Aksini düşünüyorsan dışarı çık insanları gözlemle yaşıtlarının tercih ettiği tiplere ve hal hareketlerine bir bak.

• İyide kardesim iste bende bunu diyorim herkez ayni degil milyarlarca insani ayni kefeye koyamayiz. .. kadinlar yapiorda erkekler cokmu masum? Her iki cinsinde hatalar. Var bunlari Allah bilir

• Kızların hoşuna gidiyor kulu kölesi oluyorlar öylelerinin

0|0
    0|0
    • Ben bir kiz olarak hic hosuma gitmiyor bana taş atana ben kaya firlatirim bazi erkeklerin karaktersizligine uydurulmus bir kilif bu.

• Bende senin gibi hep iyi niyetimden kaybettim bende duygularimi attim bir kenara herkezden uzak yasiyorum

• Ya insan ask yasamak istiyor sevsin sevilsin deger versin deger gorsun düşündü gu kendisi ni dusunen beraber hayal kurdugu gerçekleştirmek icin adım attığı birinu istiyor duygulari kenera atmakta koyu yor insana yaşayamam ak kotu birşey

• Zaten öyle bir düşüncemiz yok, bu senin kendi saçma görüşün :)

0|0
    0|0
    • Hayir yorumlari oku bak nediyir hemcinselerin

• İste bazilari boyle dusunuyor ama

• Ben hic bir erkegin, su kizi asagilayimda benden hoslansin diye dusundugunu zannetmiyorum.

• Seven mikilir miken sevilir siz buna layıksınız hangi kıza bunu yaptıysam peşimden koştu yapmadığım beni terketti :)

0|1
    0|0
    • Ozaman bizde gelen her erkege miktiri cekelim nasil olsa seven mikiliyormus... dusene tekme atak hergeleni incitek cok duygularimizada cope atalim

• Sen kaybetmeye mahkumlardansin.. Hayatin boyunca herkezi mikle bigunde seni miklerler. Uanliz sevilmeyen bir adam olmak cok uzuldum haline

• Benim anlatmak istediğim size iyilik yaramıyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...