Turkiye'de ateistlerin sayisi hizla artiyor mu bana mi oyle geliyor?

Yani din ile ilgili acilan baslaiklara bakiyorumda sitede bile oldukca fazlalar. Sizce ateist dusunce hizla yayiliyor mu?

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

• Artiyor çünkü diyanet bilgi verip sevdirmek yerine genclerin kafasini karistiryor
    Allahu ekber diyerek kafa kesiyorlar,
    Din iman deyip fuhuş yapiyorlar..

Islami kulaktan dolma ogrenenler aynı sekilde vazgeçiyor

1|0
    0|0
    • Kardeş o allahu ekber diye kafa kesenlerin müslümanlıkla alakası olmayan insanlar ve islamı karalamak için uğraşan terör örgütüdür. Bunu öğren ayrıca dinimizde ilk emir okumaktor diyanetin sana anşatmasını neden bekliyordun aç kuranın mealini oku

• @cünyırdevadam ayni seyi söylüyoruz zaten tekrar okursan

• Teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• gençlere dini öğretmezsen. şu anki müslümanların yaptıklarının islamla alakası olmadığını, bunun yanlış olduğunu belirtmezsen tabi böyle olur. benim 25 yaşında tek 1 tane kitap okuyarak ateist olmuş arkadaşım var. ve bu bilinçli bir ateistlik değil. biz nasıl kur'anı okumadan müslümanız diyosak oda aynı. yatıp kalkıp evrim diyip duruyo. gençlerimiz boş bir biçimde yetiştiriyoruz ve bunun acısı çok fena çıkacak ilerde.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Sadece ateistler değil, genel olarak Islam'dan çikip başka dinlere geçen veya felsefi akimlari takip edenlerin sayisi artti bence.

0|3
    0|0
  • Dibi yanlış tanıtıyorsunuz ben kuranı da okudum emin olun sizden daha müslümanım bu ateist halimle :D

0|1
    0|0
  • Evet kiyamet alametleri. dunyada Allah diyen bir kisi kalmayinca kiyamet kopacak.

0|1
    0|0
  • Bence dinin özellikle. müslüman parça suistimal edilmesi insanları ister istemez una yoneltiyor

0|1
    0|0
  • Dinimiz yobazlar tarafından daha da çirkin aksettirildikçe ateist artar tabii ki :)

0|1
    1|0
    • değerler her zaman birileri tarafından yozlaştırılır. Onların dediğine inanıp inanmamak insana kalmış birşey. Bu nedenle de kendi iradelerimizden sorumluyuz.

• Ateist düşünce değil de düşünmeyen bir toplum özellikle genç topluluğu giderek artıyor. hal böyle olunca da dinsizlik yayılıyormuş gibi algılanıyor.

1|0
    0|3
  • İyi oluyor.

0|2
    3|2
  • Artıyor. Ben de farkettim

0|1
    0|0
  • Malesef 😔😔

0|1
    0|0
  • din insanin icinde yasanmali bence

0|1
    0|0
  • Özentiden ya.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sade Türkiye değil dünyada yayılıyor. Sen bilmezsin bundan 15-16 yıl kadar önce uğur dündar ne sapık tarikatları deşifre etti. Hele bir tanesi var aslan tarikatı diye. Bütün üyeler fön makinasıyla saçlarını kabartmış güya aslan yelesi yapmışlar. Bir daire oluşturup aslan gibi ses çıkararak dönüyorlar. Sözde ibadet ediyorlar. Katılım ücreti 50000 dolarmış. Ve bizim tanıdığımız bir çok ünlü bu tarikata üye idi mesela şener şen.

0|1
    0|0
  • Evet her sene bir önceki seneye göre sayıları artıyor.

0|1
    0|0
  • İslâmı kullanan bir hükümet , Ateistlerin sayısını neden arttırmasına? AKP cahilleri yüzünden hep.

0|1
    0|0
  • Bazıları havalı gözükmek için emin ol

0|2
    0|0
  • Eskiden soylemeye korkarlardı simdi sahte yasamaktansa acikca dile getiriyorlar

0|1
    0|1
  • Mantığını kullanan insan sayısında artış var.

0|2
    3|1
  • öyle demeyelim. sorgulayan insan sayısı çoğalıyor diyelim

0|3
    0|1
  • Dunyada artiyor, Turkiye'de de

0|2
    0|0
  • Dinsizlik rahattir cunku onlarin acisinda. hesap yok sorumluluk yok keyiflerine bakiolar. kendilerince tabi...

0|1
    0|0
  • Ateist olanlar değil ateistim diyenlerin sayıso artıyor kardeşim, anası babası bir duysa bunların haşa, Allah yok dediklerini evlatlıktan reddeder

1|1
    0|2
  • Sen olmuş 2016 millet aya çıktı uzaya çıktı bizimkiler hala ateist...

0|1
    0|0
  • Yakında bnde ateist olucam bni böyle yaratan bir varlığa tapasım gelmiyor

0|0
    0|1
  • Ne alakası var dünyada Müslümanlık daha fazla yayılıyor

0|0
    0|2
  • Bakma sen onların son çırpınışlarıdır bunlar. Türkiye dini yaşam biçimine geri dönüyor İslam artıyor. Twittera baksan bu ülkede herkes kürt zannedrsin. Kim cirpiniyorsa o kısım yenilgiyi tatmak üzeredir. Huzur islamda gençler

0|2
    0|0
  • Artık eski gericilere inanmıyor gençler sorgulayan bir gençlik var babasının dediklerini sorgusuz kabul eden gençlik sayısı azalıyor.

2|3
    0|1
Yükleniyor...