Keşke yer yarılsa da yerin dibine girsem dediğiniz oldu mu?

Mesela ;
Hani bazen çok kötü birşeyin parçası olursun ya ve onunla yüzleşme zamanı gelmiştir ya, onun gibi.

3|6
21|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• olmaz mı bikeresinde okulumuzda kariyer günleri düzenleniyordu bundan2-3 kadar ay önce hoşlandığım çocukta orada görev almıştı okul çıkışı bu kravatını beline doğru dolamış nasıl tatlı olmuş anlatamam ben eridim zaten sonra bu önündeki erkeklere gençler bir yardım edin diye seslendi ben içimden ay ben ederiiim dedim meğersem dışımdan demişim kankam kolumdan tutmasa çocuğun üstüne atlıyordum vallahi hala çok utanıyorum çocugun bakışları hala aklımda yer yarılsa da yerin dibine girsemlik bir durumdu

1|1
    0|0
  • oldu

0|1
    0|0
  • Oldu lakin sonra yuzlestik np

0|1
    0|0
  • gunah ısledıgımde olur bana..

0|1
    0|0
  • Olmuştur.

0|1
    0|0
  • Evet ve yüzümün tam olarak kitaplarda betimledikleri gibi kızardığını hissediyorum o zamanlar

0|1
    0|0
  • Genelde oluyor ya

0|1
    0|0
  • Oldu genelde hep yüzleşirim

0|1
    0|0
  • Olmustu

0|1
    0|0
  • napicam ben yerin dibinde. canim sıkılır
    hem hayati ciddiye almamak lazim fazla. bos veer kim ne dusunurse dusunsun 60yillik omrun 20 yili gitti zaten.

0|1
    0|0
  • Evet oldu

0|1
    0|0
  • Cok fena oyuna geldim çoookk.. birilerinin lafina gore hareket ettim sonra dondum kaldim oyle. Gercekten o an yer yarilsaydi icine girseydim dedim de meseleyi yerin bin kat dibine gömdüm o gün

0|1
    0|0
  • bir ara cafede arkadaşlarla kola iciyorduk, kola bitmiş ve ben pipetle içime çekerken o çıkan sesss :) ve sonrasında hiç yapmazfim ama bir dakika kadar sonra istemsizce geirmemm. Biliyorum sende tiksindin :) yer yarılmıştı işte o an

0|1
    0|0
  • Evet bir kere oldu o gün hakkaten yer yatilsa da yerin dibine girsem bir dahada oetalikta gorunmesem dedim
    Hala aklima geldikce ayni seyleri hissedip ayni seyleri düsünuyrm ayni zamanda hayatimdan silmek istedigim tek gün

0|1
    0|0
  • Oldu 😕

0|1
    0|0
  • Oldu

0|1
    0|0
  • Olmuştur mutlak

0|1
    0|0
  • Oldu :/

0|1
    0|0
  • Henüz yuzleşmedim ama yuzleştiğimde yerin dibine giriceğime eminim

0|1
    0|0
  • Bugün erkek arkadaşımla yemek yerken bir yandan da hararetle kahkaha atarken dişimde maydanoz olduğunu fark ettim daha fazla ne olabilir ki...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir kızı karşımda ağlarken gördüm..
    Keşke seni tanimasaydim dedi!

O an yerin dibine girdim.
    Şimdi kendimden nefret ediyorum.

0|1
    0|0
  • Hayır = ) ( = Hayır

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı

0|1
    0|0
  • Burada penis resmi atmıştım yanlışlıkla yorumuma ek olarak. O zaman çok fena olmuştum.

0|1
    0|0
  • Evet oldu.

0|1
    0|0
  • Günah işlediğim zaman böyle hissediyorum.

0|1
    0|0
  • Oldu :S

0|1
    0|0
  • Olmadı diye hatırlıyorum.

0|1
    0|0
  • Oldu sanirim.

0|1
    0|0
  • Arada olmuştur ama çok değil

0|1
    0|0
  • oldu öyle bir insanla tanıstım ve hala söylüyorum :D

0|1
    0|0
  • bir kaç kere :D

0|1
    0|0
  • Allah'a şükür henüz öyle birşey olmadı.
    İnşallahda olmaz.

0|0
    0|0
  • Şu an. Hayatımın en kötü günlerini yaşıyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...