Sizce Mantıklı Mı?

Lütfen Gerçekci Cevaplar Verin.

Ben Ankarada Yaşıyorum 28 Yaşındayım. Eskişehirde Yaşayan 40 Yaşında Bir Kadın İle Tanıştım 19 Yaşında Oğlu Varmış Ve Şiddet Gördüğü İçin Zamanında Boşanmış. Neyse Bu Kadına Babasından Ev Ve Dükkanlar Kalmış. Evde Oğlu İle Yaşamakta Dükkanların Geliri İlede Yaşamını Sürdürmekte. Benimle Evlenmek İstiyor Aradaki 12 Yaş Farkına Rağmen. Para Biriktirmiş Ankaradan Ev Alayım Beraber Yaşayalım. Dükkanların Gelirleri Bize Yeter Vs Demekte. Bu Yaklaşımı Gerçekten Hoşuma Gitti Çünkü Paraya Tapan Zengin Sevgili Derdinde Olan Kızları Gördükten Sonra Para Pul Umrunda Olmayan Birisi Çıktı Karşıma. Sizce Kadına Evet Desem Ailem Ne Tepki Verir. Sizce Sorunsuz Bir Evliliğe İmza Atabilirmiyiz. Yani Bu Duruma Yorum Yaparmısınız. Sizce Bu Mantıklı Mı Mantık Çerçevesinde Bakarsak Kabul Etmeli Mi Etmemelimiyim.

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu yazida şöyle bir tezatlik var paraya tapan sevgili derdinde olan bu kadar kiz var :) eleştiri :) 40 yaşında evi dükkanı olan bir kadin var evleneyim mi :) ilgincmis... burdan çıkardığım tek sonuç senindr eleştirdiğin bayandan farkin olmaz olur :)

0|0
    0|0
    • hayır ben kadına parası pulu var diye asla yaklaşmadım yaklaşmamda. sadece para amaçlı çıkarları olmadan yaklaşıyor demek istememdi.

Erkekler Ne Diyor 2

• yasayacak sensin
    riskler ve durumları göz önünde bulundur
    sonra karar ver

0|0
    0|0
  • Buradada vardı öyle biri, hala duruyor mu bilmiyorum. Dikkat edilmesi gereken bir konu

0|0
    0|0
Yükleniyor...