ÇOK GÜZEL VE KISKANIYORUM?

yakın bir arkadaşım var onu çok seviyorum fakat o çok güzel ve erkekler onunla çok ilgilerniyor. Onunla konuşmak için yanına geliyolar beni resmen yok sayıyolar.Çirkin değilim herkes çok güzel olduğumu konuşuyor ama o daha güzel. Sorun güzelliği değil de yok sayılmam ne yapabilirim?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskançlık yaşadığını düşünmüyorum. Sadece biraz yalnızlık çekiyorsun

1|0
    0|0
    • Haklısın bu yalnızlığıda sanırım kendim yaratıyorum

• Fazla problem yaratma, her şey olacağına varır

En İyi Kız Görüşü

• Guzel kizlarla arkadas olma dkajosjw benim bir tanıdığım vardi hep cirkin kizlar bulurdu yaninda gezdirmek icin boylece o hep guzel olan olurdu xjsjjs

1|1
    0|0
    • Hahahha çok mantıklı :D Fakat kız gerçekten çok iyi bir arkadaş böyle duygular beslediğim için kendime kızıyorum yani bitiremem arkadaşlığımı

• Ya evet bide o problem var sonucta kiz guzel diye arkadaslik bitirilmez bir de iyi biriymis. Bilemiyorum ya herkesin guzellik anlayisi farkli belki senin karsina daha dogru insan gelmemistir hem bazi insanlar herkesin sevdigini sevmezler boyle dusun

Erkekler Ne Diyor 6

• var ya o kıskançlık hepimizde

1|1
    0|0
  • çirkin kızlarla takıl.

0|0
    0|0
  • yazdıklarını okuyunca yakın arkadaşına ilgi duydum, yakın arkadaşını benimle tanıştırır mısın :D

0|0
    0|1
  • sende frikki ver

0|0
    0|0
  • o arkadaşınla gezersen güzel olsan dahi cirkin gözükürsün :)

0|0
    0|0
  • Kızların birbirini kıskanması vol 2434 :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Belki irispidir o oyuzden geliyolatdit

0|0
    0|0
  • Kndini yıpratma bence ne yapmak istiosan yap ama şöle bişi var arkadaşın da bunu sana hissettiriosa bırak gitsin panpa

0|0
    0|0
Yükleniyor...