Mecburmusun geleceğini sağlayamayacağın çocuğu dünyaya getirmeye?

Ben maddi durumu çok kötü olduğu halde bu uçkuruna düşkün olan insanları anlayamıyorum doğrusu, hem doğurur hem bakamaz madem buna gücün yok getirme dünyaya yazık değil mi o masum çocuklara. Hadi onu da geçtim yoksulluk senin pis olmanı gerektirmez o çocukları yıkamak bir kalıp sabuna bakar...
Mecburmusun geleceğini sağlayamayacağın çocuğu dünyaya getirmeye?

(birisi çıkıpta kimsenin cinsel hayatı seni ilgilendirmezde demesin lütfen)

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel noktaya değinmişsin bro sana canı gönülden katılıyorum dünyaya gelirken hiçbirimizin birşeyleri seçmeye hakkı yok ama altından kalkamayacağın sorumluluğun altınada girmeyeceksin. Fırtlatması kolay önemli olan çocuğunu ne şartlarda ve nasıl yetiştirdiğindir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok haklısın. Biraz bilinçli olmak gerekiyor. İlişkiye girmenin sadece zevk almak ve zevk vermek olmadığını, onun sonucunda bazı şeylerin olabileceğini de düşünmeli insan. Eğer maddi imkanların el vermiyorsa, gerekiyorsa hiç çocuk yapma. O çocuğu dünyaya getirip, onun ihtiyaçlarını karşılayamayacağını düşünüyorsa, çocuğunu mutlu edebileceğini düşünmüyorsa insan kendi nefsine hakim olup ya kendisini mutlu etmesin ya da illa istiyorsa dikkat etmesi gereken konularda dikkatli olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Büyüyünce çocuklar kazanıp para kazanır anne baba evde oturur çocuklar bakar mantık bu ama o devir bitti
    Artık anne baba çalışıp çocuğuna bakıyor

1|0
    0|0
  • Yazacak çok şey var bir "haklısın"yazsam anlatmak istediklerimi anlatır sanırım😞

1|0
    0|0
  • Ağzına sağlık
    İt uğrsuz türüyor ondan sonra

1|0
    0|0
  • yani 15 dakikalik zevk icin kimsenin hayatini mahvetmeye haklari yok..

1|0
    0|0
  • Kondom almaya üşenir sorsan ceketi atınca hamile kalıyor der.

1|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Yoksulda olsalar onlarında çocuk sahibi olmaya hakkı var benimde çocukluğum sefalet içinde geçti ama bu onların pis olduğu anlamına gelmez bence fakirlik başka şey pislik başka şey

0|0
    0|0
  • İki kafasi var ama kullanmasi gerekenin ici bos.

0|0
    0|0
  • Balon almaya paralari yetmiyor herhal

0|0
    0|0
  • doğum kontrol öğret o zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok doğru bişey söyledin👏sefalet içinde yaşıyolar ama çocuk yapmaktan geri kalmıyorlar. Çocuklara acıyorum o ortamda yaşamak hiç bir geleceği olmaması😔 çocukların geleceği belli okuyamamak. Erkek çocuklar sokakta çalışıcak ya uyuşturucuya başlıcak ya da hırsızlık yaparak hayatını sürdürücek. Ya kızlar onlar icin daha kötü düşücekler pis heriflerin eline... düşünmek bile istemiyorum😔😔 insanlar azıcık uçukuruna sahip çıksa yaşadığı sefil hayata çocuk getirmez.

1|0
    0|0
  • Nedendir bilmiyorum ama maddi durumu kotu olanlar her zaman zenginlerin iki katı çocuk yapıyor. Buna çok kez şahit oldum.

0|0
    0|0
  • Birşeyi yasamadan bilmeden yargiliyorsun Sonra bu yargindan dolayi gün gelir ayni duruma düşersiniz :) daha hayat uzun dikkat et

0|0
    0|0
  • 😕😕

0|0
    0|0
  • sen kendı ısıne bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...