Askerlik yapan arkadaşlar göz tembelliği bakarmısınız?

Sağ Gözümde %40 tembellik var. Ispartaya düştüm. şimdi atışlarda sağ ile nişan alınacak vs. Sıkıntı çekmemek için sol gözümü kullanma şansımız var mı? İsabet alamama halinde dayak, küfür varmış sanırım var mı öyle durumlar

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yok öyle birşey kardeşim korkma solaksan sıkıntı yok ama sağlak san hedefde sıkıntı olabilr korka seb vurısun 😉

0|1
    0|0
    • sağlağım

• Kullan sağ gözünü ama atışlardan önce rütbeline bildir bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

• Tüfekten korkma sadece omuz boşluğuna iyi oturttur nişanınınal nefes tut salla birde dua oku hiçbirşey olmaz sol gözlede vurursun yanlız tam istenilen gibi olmaz deneme

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sağ göz Nisan almak mecburi ise benimde sikinti olacak askerde sag gozumde hipermetrop ve goz tembelligi var

0|0
    0|0
    • bakalım ne diyecekler krdşm bendede hipermetrop var ufak

• Benim anlamadigim cift goz acik Nisan teknigi niye hala uygulanmiyor mesele oyle vurabilmek zaten bence onune adam geldi dur gozumu kapiyim Nisan aliyim cart curt bu nedir

• mantık aramayın dedikleri bunlar olsa gerek :D

• Solaksan sol gözle nişan alırsın, sağ da sol gözle nişan alamassın

0|1
    0|0
    • normalde sağlağım ama sol elimle deneme şansım yok mu

• yapma ya? çok mu tepiyor. burnunu kıranlar oluyormuş anlatıyorlarda inanmıyorum o kadar teper mi

• Şöyle tabir ediyim tüfeği kız gibi tutarsan teper :) omzuna iyi yerleştirceksin omuzda sağlam tutatrsan kolay tepmez

• Isparta merkez mi eğirdir dağ komando mu

0|0
    0|0
    • merkez

• Benim arkadaşımda oraya gidiyor şubatta
      Durumu izah edersen birşey olacağını sanmıyorum

• eyv

Yükleniyor...