Ya niye boyle yapiyolar anlamıyorum insanlar?

Unide okuyorum baska bir sehirde nornalde ist da oturuyorum. Sinifta takildigim bikac tane kiz var. Ne giysem direk bunu nerden aldin ne kadara aldin diye soruyolar dün hatta uzerimdekinin benzerini gitmiş kendine almış.
Ben eve ucakla gidip geliyorum oda 3 4 ayda bir. sen ne kadar zenginsin biz tabi fakir fakir otobuslerde surunelim. Halbuki benim yolum 12 saat onlarin birinin 2 birinin 6 saat. Ve ben erkenden aliyorum bileti otobusten bile ucuza geliyo bazen.
Bir araya gelince surekli bir laf sokma cabalari. Ben onlardan birine bisey diyince de hepsi birlikte uzerime geliyo. birbirlerinin avukatligini yapiyolar noluyo ya diye kalıyorum. Pekte bişey diyemiyorum. Ama canima tak etti artik. Kiskanclik ve cekememzlik hat safhada. Ist a gelelim ikinci dönem bizi gezdir dediler bende mirin kirin ettim biraz. Kendileri koy evinde yasiyolar simdi benim evi gordu mu iyice baslarlar. Kucumsedigimden evim ahim sahim oldugundan değil ama ben onlara zerre kadar hava atmiyorum atcak biseyimde yok cok param olsa ozele giderdim. Ama herseyi çok abartiyolar sürekli insanın yüzüne vuruyolar bir imalar filan. Laf sokup birbirlerine caktirmadan bakip guluyolar filan hayir ben onlara naptim anlamiyorum.. biraz insan gibi davransalar evimede davet ederim gezdiririm de ama böyleler. Napcami nasil kurtulcamida bilmiyorum cunku 2 sene oldu.

Güncellemeler:
Güncel

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Cekememezlikten yapıyolar bence eger boyle devam ediceklerse arkadaslıgını kes onlarla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yanına sağlam bir erkek edin pikachu

0|0
    0|0
  • onların ayıbı kardeş

0|0
    0|0
  • Kiskaniliyorsun

0|0
    0|0
  • Kafana takma bizde de vardı öyleleri.

0|0
    0|0
    • Ben boyle insan tanımadım daha önce. Arkadaşlarimin gözü gonlu toktu çok şükür.

• Hayır evde kalıyorlar. Var durumu cok cok kotu olan arkadaşlarım ama inan bir defa onlarin ağzından duymadım bu tarz şeyler.
      bir dokundurursun iki dokundurursun her seferinde abuk sabuk insanin canini sıkıyorlar. Dun beraber kaldik yastik savasi bahanesiyle üstüme cullandilar , böyle vurmaya filan çalıştılar. Tukureyim onlarin arkadasliklarina bugün mezun olsak hicbirini bidaha aramam sormam.

• O zaman fazla muahatap olma onlarla

• Samimi insanlarla dost ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Başkalarıyla arkadaşlık kur

0|0
    0|0
Yükleniyor...