Yardimci olurmusunuz?

Merhaba ben hamile degilim test alıp sonucu pozitif cıkarmam lazım keçeli kalemle çizsem olur mu? ya da oje sürsem bordo renkte sırıtır mı? Bildiginiz baska taktikler var mı nasil pozitif cıkartabilirim? Herkese simdiden tesekkürler.

Not: Bos bos yorum yapip, tavsiye vermeyenler yorum atmasın. Bunu okudugu halde böyle yapan anlama özürlüdür net.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hamile birine yaptır sonra kendininkileri değiştir en kolayi

0|0
    0|0
    • Ya orası öylede dilenmek istemiyorum cok sıkıntı 😂 hastanede hangi bölümde hamile bulabilirim bilmiyorum hem bulsam idrarı olması lazim belki o an çişi yok benim yuzumden beklicek mi 😂

• Çisi yoksa içine soksun versin biraz kalmıştır oralarda :)

En İyi Kız Görüşü

• Hastaneye git rica et ya da ilaçlardan çok al illa bozuk çıkar kalemlerle deneme canım elinle bastırdığında silinir ama şey yapabilirsin tam o renk oje al kurşun kalemlerin ucunu boya onunla da çizgi çiz neden kalem dediysem ince olsun diye tatlım ama ben anlamadım neden böyle yapıyorsun özelden de anlatabilirsin her türlü yardım ederim

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hamile birine yaptır o testi sonra benim testim diye yuttur diyecem ama niye böyle bir şey yapıyorsun ki böyle acizliklere ne ihtiyacın var.

0|0
    1|0
  • Vernikli sprey boya al

0|0
    0|0
  • İyi halt yedin

0|0
    0|0
  • eczaneye git 3 tane gebelik testi al zaten çoğu bozuk çıkıyor %100 birinde pozitif gösterecektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gidip hamileye yaptir canim daha kolay

1|0
    1|0
Yükleniyor...