"cirkin kadin yoktur bakimsiz kadin vardir sozune inaniyormusunuz orneklerle aciklayin?

Bu soze inanip inanmadiginizi orneklerinizle aciklayiniz

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Cagla sikel, ter kokuyor, surat bes karis, burun killari belli biyiklari burma burma, orasini burasini temizlememis kil icinde gezer, saclar yagdanlik gibi, elbiseler pislik icinde bedeni icinde emanet sanki.. bunlari yaparsan bakumsizsin iste

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Kesinlikle doğru herkesi ALLAH yaratıyor tabiki güzeliz yakışıklıyızda yaratılanı boş şeylerle dolduruyoruz bu bizi çirkin gösteriyor😕

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum

1|0
    0|0
  • cirkin kadin vardir... guzel kadin yoktur kusurlari az olan kadin vardir... bu asimetrik degildir.. linerdir... neyse yuce buda bizi korusun..

0|0
    0|0
  • Evet oyle

0|0
    0|0
  • Bakim diye boya surup guzel oldugunu sanmak sacmalik

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Cirkin kadin vardir

1|0
    0|0
  • Ben bir kadının ayaklarına bakarım mesela istediği kadar güzel olsun ayakları bakımsız ve çikinse ilgimi çekmez ama çikin olsun ayakları güzel olsun tamamdır

0|0
    1|0
  • çirkin kadın da bakımsız kadın da yoktur bakmasını görmesini bilmeyen vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İnanmıyorum bal gibide çirkin kadın vardır
    İstediği kadar bakım yapsın yinede çirkindir !

2|0
    0|0
  • sınav sorusu gibi olmuş :D

2|0
    0|0
    • Aynen biraz oyle oldu 😂😂

• Çirkin kadin vardır burnu cirkin olabilir belki saçları kötü olabilir ama parası olan kadın güzeldir buna katılıyorum estetik olur güzel olur

1|0
    0|1
    • Dogal guzelligin yerini asla tutamaz 😂😂

• Tutamaz estetik yaptirirsa kasini kaldiramaz hic estetik olmus gormedin mi dudaklari balon gibi 😂😂

• Onlar estetikli diye begenilmiyomu yanı canım iki karış gözlerini ayiriyolar :)

• İnanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Cok uzaga gitmeye gerek yok Örnek ben 😂

1|0
    0|0
  • cirkin kadın yoktur katılmıyorum bakımsızda guzel olanlar var

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • saçma sapan şeyleri ne kadar çok gündeme getirip duruyoruz..

0|0
    0|0
  • googledan bak makyajlı makyajsız kadınlar diye gör farkı

0|0
    0|0
  • hem katiliyorum hem katilmiyorum karisik bazilari icin gecerli

0|0
    0|0
Yükleniyor...