Babama büyü yapildigini düşünüyorum sizce?

Babam arada cok sinirleniyor arada cok sakin oluyor sinirlendiginde sanki o degilmis gibi geliyor korkunç bakislar falan atiyor bu son bir iki yilda daha da artti durduk yere olay cikariyor sacma nedenlerden dolayi bir kadinda babama senin sacinda büyü mu ne var demisti oradan aklima kaldi bu konuda bilginiz varsa yardimci olabilirmisiniz babama yardim etmek istiyorum eğer boyle birsey yapan varsa Allah islah etsin onlari Allaha havale ediyorum cidden artik cok kotu olmaya basladik huzurumuz bozuldu

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Psikiyatrik olarak dusun travma yaşıyor olabilir büyü düşünme hemen babanda ara sorunu.

0|0
    0|0
    • Oyle dusunmek istiyorum ama hersey cok sukur yerli yerinde durduk yere boyle olmasi uzuyor yani evde huzur kalmadi berekette gitti resmen

• Güzel insan bak istersen milyonluk trilyonluk aile ol dert bela ya da psikiyatrik travma herkesi bulur insanlarla kanserle mücadele ediyor ölümcül hastalıkları var köyü şeyleri dusun psikiyatri girmesinde fayda var en azından test yaptirsin sınır sistemi bozulmuş babanın

• Kabul etmezki ama ya bende psikoloji okuyorum bu belirtiler var ama işte aksi yani

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...