Kıbrıstaki kızların cins olmasının nedenleri nelerdir sizce?

Genellikle yalnız vakit gecirmeyi seven bir insanım.3 Aydır Girne deyim bir tane olgun bir kıza rastlamadım. Büyük çoğunluğu kendini yüksek göstermeye çalışan şımarık süslü tipler. Konuşmalarında da hep bir alaycılık var. Tabi bunlar bana dokunmuyo, ağzıma geleni söylediğim çok oldu. Bir kısmı da var sessiz sakin tipler. Bunlarda da ev kedisi uysallığı var. Hiç yanlış yapmayacam diye kendini paralarlar duygularını göstermezler, ders için çaba harcarlar ama zayıf alırlar. Hiç böyle olgun, bildiğini belli etmeyen, saçma sapan triplere girmeyen bir kızla karşılaşmadım. Harbi fok çukuruna dönmüş burası en yaşını başını almış kadında bile bir eksiklik var. Siz ne diyorsunuz kıbrısta yaşayan var mı aranızda?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Var da laflarini dikkatli seç. kıbrısıma laf atman icin önce türkiyedeki kızların 5yıldız olması gerekir. Bir kac insanin ergenliginden dolayi herkese laf atmayi birakman gerek

0|0
    0|0
    • fok çukuru dedim, fahişe yuvası demedim. Kıbrıs dedim sadece kıbrıslılar demedim. Üniversitedekiler konusunda haksızsam söyle.

• Aynen. Demek ki sulandigin herkes reddetmis ki gelip burada dertlenin

• Bırak bu çocukça hırsları, ben geleneklerime karşılık bulamayacağımı , bulmadığını bilmenin sıkıntısını anlatıyom sen lafıma lafla karsılık veriyon

Erkekler Ne Diyor 1

• konuşmalarıda itici Türk düşmanları çoğu biz gittik kurtardık nankörleri...

0|0
    0|0
    • Öyle bir şey yok. Kıbrıslıyım ve coğu türkiyeli daha yakin arkadasimdir. bu dedigini yapmis olsam yüzüme bakmazlardi degil mi?

• @Berya Herkes değil çoğu öyle

• Hayır değil.. öyle denk geldi belki sana ama gercekden degil

Yükleniyor...