Hic birinden intikamalmak icin yasadiniz iliski oldumu?

Genelde bunu erkekler cok yapar :) :D

Dizilerde erkrk kizi terk ediyo :) kiz baskasini bulunca degerli oluyo cocuk bana don diyo kiz hayir diyince erkekde canini yakmak icin erkegin yakinindan bieiyle sevgiki oluyo :D

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İlk sevgilimdi. Abim vefat etti duygusal zamanlar yaşadım ve beni teselli ediyodu sürekli yanımda olduğu için yakınlaştık sevgili olduk. çok güzel, samimi bir ilişkiydi. aileler öğrendi seneye nişan olacaktı. Bir gün bana sen kendine kız mı diyorsun kız dediğin uzun boylu olur ben eski sevgilimi unutamadım bizi barıştır seninle olmuyor dedi ki annesi o kızı hiç sevmiyor birlikte olmaları imkansız. çok ağladım acı çektiğimi gözleriyle gördü bana o kız için tokat attı ahım tutsun dediğimde itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı demişti. aradan zaman geçti tek çocuğum hayat dolu enerjik komik biriyim beni mutlu görüyor artık. Şimdi çok pişman ailesini araya soktu bende kendi düşen ağlamaz sen abimin tırnağı etmezsin kimle unuttuysan ona git dedim. biriyle sırf ona inat sevgili oldum ve zamanla aşık oldum. Aramız şu aralar bozuk ama sonuçta intikam almış oldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Intikam almak kardeşim almak "ucuz insan" isi. Bir iliski bitmisse herkes yoluna medeni olmak boyle bir sey..

0|0
    0|1
  • Ben farklı bir intikam uyguladım.

0|0
    0|0
  • çok sevdiğim için gercekten sevdiğim için asla intikam alamdım almamda çünkü sevdiğim insana zülüm edemem allaha havele ettim

0|1
    0|0
  • Hayır oyle sacma seyler yapmadim

0|0
    0|0
  • nayir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yok ya çok şükür yapmadım öyle çocukluklar

0|0
    0|0
  • Sevgilim dansözün memelerine üflemişti diye bende eniştesinin ve arkları önünde oryantal yaptım. O dansözü ablası sevgilim için çağırmıştı çünkü :)

0|1
    0|0
    • Senden korkulur...

• @masiporomi06 canımı yakmadıkça korkulacak bir insan değilim aslında. Ha yakıştımı? Bence bana yakışmadı ama sinirlendiğimde maalesef...

Yükleniyor...