Bu saatte matkap çalıştırdığı için komşuyu polise sikayet etmem yanlış mi oldu 😄?

Pazar sabahi bu saatte tangır tungur ses cikardiklari icin kapilarina gittim sanane ev benim degil mi dedi bende eve inip polise şikayet ettim abartmişmiyim tabii kide hayir 😆

0|0
10|34

En İyi Erkek Görüşü

• Apartman olarak alınmış bir karar varsa daha bir emsal olur. Öteki türlü baya bir uğraş ister.

Polisiydi zabıtasıydı vs vs

Alıntıdır:
    2872 sayılı Çevre Kanunu Uyarınca Verilecek İdari Para Cezalarına İlişkin Tebliğe göre, apartman gürültü cezası 2016 yılında 812 tl dir

Birde şöyle bir açıklama mevcut ne kadar doğru bilmiyorum çünkü eskiden hafta sonu belli bir saatten sonra çalışma yapılmasına izin veriliyordu

Alıntıdır:
    (Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde ise bütün gün “istirahat vakti” olarak kabul edilmesi nedeni ile gün boyunca gürültülü davranışlardan kaçınmak gerekiyor)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• et tabi
    canım bir millet olduk
    sonra saygı beklerler

1|0
    0|0
  • Olmadı

1|0
    0|0
  • Toplum yaşam konutları hep öyle ne bekliyon la teneke :))

1|0
    0|0
  • Hic unutmam pazar gunu, yoldan domates sogan diye kamyon geciyordu ben 10 yasinda falanimdir abim birden uyandi balkondan adama kufur edip saydirdi sabah sabah millet uyuyor diye oysa saat 1 olmuştu. Yani ona gore sen hic abartmamisin merak etme :)

1|0
    0|0
  • iyi yapmıssın saygısız bir toplum olduk haddini bildirmek lazım baskasını rahatsız etmediğin sürece özgürsün

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • 112'yi arayıp deli var gelin alın deseydin 😂😂

1|0
    0|0
  • Tabikide hayır bir pazarımız var zaten :-)

1|0
    0|0
  • bence çok haklısın en iyisini yapmışsın ;)

1|0
    0|0
  • Polisi katma olaya git dövüş sen döversin sana güvenim sonsuz benim yüzümü kara çıkarmazsın

1|0
    0|0
  • aferin iyi yapmışsın, insanların bir tek pazarı var, saygılı olmalı ya da öğlen yapsın

1|0
    0|0
  • Acil bir durum da olmaz

1|0
    0|0
  • Gece 22.00 sabah 06.00 saatlerinde olası rahatsızlık söz konusu ise gürültü olarak şikayet edilebilir lakin günlük yaşantıda şikayet etmeniz bir anlam ifade etmez kaldı ki şikayetleri uyarı ile geçiştirilir.

0|0
    0|0
  • polis ne dedi.

0|0
    0|0
  • Senden korkulur demek karşında inşaat olsa orayı yerle bir edersin sen

0|0
    0|0
  • Evde motorlu dikiş makinesi, matkap, testere, öğütücü, çim biçme makinesi, koşu bandı veya benzeri araçların 19.00-07.00 saatleri arasında çalıştırılması veya çalıştırılmasına izin verilmesi yasaktır. Yine de komşuyu bunun için şikayet etmem

0|0
    0|0
  • Polisi böyle konular için uğraştırma napcak eve mi gelecek ;)

0|0
    0|0
  • Komsunn yerinde olsam snei ahm sikayet ederim

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bir tipinde yok hani

0|0
    0|0
  • iş güç işte,

0|0
    0|0
  • Adam keyfinden yapiyor

0|0
    0|0
  • Akşam 20:30dan önce gelmezler ki 😊😊😊

0|0
    0|0
  • Çok iyi yaptın. Ben de yaparım

0|0
    0|0
  • Çok erkense haklısın

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın salla

0|0
    0|0
  • Polis birşey yapmaz ki:) sonucu merak ettim

0|0
    0|0
  • Ateş oynuyorsun kızım yanına kar kalmaz benden sana söylemesi sen hiç haber izlemiyormusun herhalde

0|0
    0|0
  • ev alma komşu al demişler
    bu şekilde hareket etmeleri düşüncesizlikten başka bir şey değil

0|0
    0|0
  • ne kadar süre kullandığına bağlı

0|0
    0|0
  • ıyy ne kadar gıcıksın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 9

• Doğru be :D

1|0
    0|0
  • Aynı şeyi gece 3 gibi sokakta düğün yapanlara yaptığım icin birşey diyemiyorum 😁

1|0
    0|0
  • Sabah derken? Saat 14.29 yani bence bu saatte çalışması çok normal daha erken olsa sabah olurdu biraz daha beklerse akşam olcak e bir gün izni varsa yapamayacak :) O yüzden şu saatler 5-6 ya kadar idealdir.

0|0
    0|0
    • 4.30 saat kadar önceydi 😊

• Okuz degilim bende gidip soyledim tersledi beni bende al sana diye aradım zaten bu adamin tonlarca sikayeti varmış ayni sebepten

• Est. Öyle bir ithamda bulunmadım :) E sen kendi soruna kendin cevap verdin zaten :) Uyarıldığı halde zamansız devam ediyorsa polis güzel bir çare temiz sessiz :) Zaten daha önce öyle şikayetvarsa hiç ayıp olmamıştır :)

• Biraz abartmisin sanki

0|0
    0|0
  • Saat cok erken degil ama kapısında seni tersledigi icin iyi yapmıssın eline saglık:)))

1|0
    0|0
  • Pazar günleri saat 10.00 a kadar hiçbir gürültü yapılmamalıdır. Saat 10.00dan sonrakiler normal karşılanır.

0|0
    0|0
  • Uğraşacağına beklesen işi bittiğinde elbet duracak zaten, eğlence olsun diye delmiyordur etrafı herhalde. Anlayış beklediğin kadar sen de göstermeyi deneyebilirdin bence.

0|0
    0|0
  • tepkisi gerçekten o şekilde olduysa.. haklısın

0|0
    0|0
  • On oldu kış uykusu mu? Abartmışsın

0|0
    0|0
    • Bugün pazar yapamaz efenim ailecek uyumamiz 12 gibi kalkip tatlı tatlı kahvaltı etmemiz gerekirdi

• Ahahaha komikmişsiniz dkfkf

Yükleniyor...