Biri bana yardım etsin iddaa oynamayı bırakamıyorum hayatım mafolucak. Psikolojim bozuldu :(( ?

İlk önce tavsiyem şudur kesinlikle kimse internet üzerinden iddaya bulaşmasın. Uyuşturucu gibi bu illet kurtulmak istiyorum birşeyler önerin lütfen

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Benim hayatim bu yuzden bitti. Gelecegim diye birsey kalmadi. Eve varana kadar hersey satildi. 500000 tl para gitti. Ve simdi kafama sıksam mi boyle perisan hayati yasasammi diye dusunuyorum. Hala cok seyler kaybetmedinse don bu yoldan ya da devam edip bir gun umutsuzluk icinde kafana sikacagin gunu bekle

0|0
    0|0
    • Bu durumları çok oludum çok denk gelsim işte bu yüzden hayatımın maf olmasını istemiyorum zararın ne olursa olsun neresinden dönersen kardır. Kafaya sıksan ne olacak hem burada hem öbür tarafta kaybediceksin. Bende internete dahil girmiyorum artık bıraktım inşallah

• Benim umudum kalmadi ama sen kendini kurtarirsin insallah

• Nefes alıyorsan umut bitmemiş demektir umudunu kaybetme kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Evlen
    Ek işi bul
    Dağa cik
    Yaşlılara yardım et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bende internet üzerinden oynuyorum kardeşim. ama yanlış yaptığın şey muhtemelen iddaa oynayarak büyük paralar tutturmak peşinde olmandır diye düşünüyorum.5-10 liralık oyna sana az getirsin. hobiye çewir bu işi böylece. iddaa oynayarak zengin olamayacağının farkında ol :)

0|0
    0|0
    • Sorunda orda zaten herkes ufakla başlar. illagalde oynamıyorsam bilmezsin ufak oranlara büyük para basman gerekir ama sonuçta iddaa şirletlerini zengin edersin. Küçük miktar büyük miktar yok bıraktım Allahın izniyle

• inşallah kurtulursun. ewde pc başında oynamak kolaydır. seni pc den uzak tutacak olan ewin dışında meşgul olacak bir sosyal aktiwite edin dostum. umarım kurtulursun :)

• Saol dostum kurtulcaz inş banka hesaplarında 1 lira para bırakmıyorum bu yüzden

• Ben oynuyorum ama legal..

0|0
    0|0
    • Farkedermi sonuçta oynuyorsun. Ben illegal oynuyorum ama artık bittiricem

• 7-8 yildir oynuyorum, eski parayla hic milyar tutturmadim cunku 5liraya 6 lira alayim mantigiyla sadece "zevkine" oynadim ve oynuyorum. Canli asla bulasmadim, arkadaslarim cok zarar gordu.. iddaada kazanmanin tek yolu "hic oynamamaktir"..

• 2 rekat namaz kıl dua et Yarabbi el alemin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...