Eşcinsellik bir tercihmi ya da bir hastalıkmı ya da tanrının lanetlediği bir toplulukmu?

Düşünüyorumda bir eşcinsel olarak tercih hakkım elinde olsaydı eşcinsel bir hayatı bir yaşantıyı asla tercih etmezdim ailenden çevrenden okul arkadaşlarından iş arkadaşlarından toplumun tamamnından gizlenerek yaşamaya çalıştığın bir hayatı sürekli birilerine yakalnma korkusu ile yaşamayı aklı dengesi yerinde olan hiçbirkimse tercih etmez. Acaba düşünüyorum bu bir hastalıkmı diye ama ozamanda şu geliyor aklıma dünyanın nüfusu 7 milyar bu dünya nüfusunun 1.5 milyarı eşcinselken neden tıp bununla ilğili bir tedavi yöntemi ya da bir ilaç geliştirme yoluna gitmiyor sonuçta 1.5 milyar insan demek ciddi bir pazar payı demek. Ve en önemlisi bizler tanrının lanetli kullarımıyız diye düşünüp lut ve kavmini düşünüyorum ama kuranı açıp baktığımda tanrı peygamberi luta kavminin erkeklerine ve kadınlarına söyle birbirleriyle olan münasebeti bırakıp eşlerine yönelsinler diye buyuruyor lutun kavmi ise gelen peygambere indirilen emirelere itaat etmemekte ısrarcı oldukları için helak oluyorlar oysaki zaten kuranda eşcinseller ebedi cehennemlikler ya da atanrının lanetli kullarıdır diye bir ibare yok tanrı bizi lanetlemiş olsa neden bukadar tatlı olalımki :) tanrı beni eşcinsel oldugum için asla yargılayamaz çünki beni bu şekilde o yarattı eşcinsellik yaratılıştan gelen birşey ama tanrı (islama inananlar için geçerli) beni eşcinsel ilişkiye girdiğim için yargılayabilir.Çünki beni eşcinsel yarattı ve bana senin sınavın hem cinslerinle ilişkiye girmemek sabredersen mukafat sabredemezsen senin için bir azap var dedi. Siz değerli katılımcılarında bilgilerini paylaşmasını arzu ve temenni eder şimdiden cevaplarınız için teşekkürlerimi sunarım.

• Eşcinsellere bakış açınız
    100% (3)50% (1)80% (4)Oy Ver
  • Eşcinsel bir arkadaşınız ya da akrabanız var mı
    0% (0)50% (1)20% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir hadis var orda soyle diyor erkek erkekle kadin kadinla birlikte olursa bu kiyametin gelisi yakindir demek Allah bunu boyle yaratmis yani hastalik degil bu Allah boyle takdir etmis sen escinsel olsan bile kimse seni bunun icin yargilayamaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hastaliktan cikip Fantaziye dönüştü diyelim

0|0
    0|1
Yükleniyor...