Açık giyinmek yasaklanmalı mı?

Birçok insan açık giyinen kızlardan şikayetçi, yani kötü gözle bakılıyor. Oysa ki kıyafet kadar kişilikte önemli.

Bana soracak olursanız yasaklanmalı.

Açık giyinmeyi çıplaklık sanan kızlarımız mevcut her yerde.

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• yav qiymeleri bişe degl. qiyiolar tayti götú cikmiş piyasaya. bizde bakiyoz suclu biz oluyoz arkads. ne yapacaqimizi saşirdik yav, bide bakinca götlerine tip tip bize bakmazlarmi? snki anasini s. k. mişim qibi. abi qiyiniyorsanz ya adam qibi qiyinin ya da acik qiyindiqnz de erkekler size baktiklarinda kral kesilmeyin. bak birgun sinirli anima denk gelirsinz şerefsizim 24 senelnin patlamasini yaşarim. tokatlarim yani , serefsizim bunu yaparim. yaparim bunu. insanlarla oyun oynar qibi dauranmayn yeter bak. serefsizim şaplak manyaqi yaparm birgun birinizi. umursamiyoruz diye ustumuze gelmeyn. herşeyi tadında birakin.

1|0
    0|0
    • Çok haklısın inan ki. Siyah taytın altına beyaz Tanga giyeni biliyorum. Midemi bulandırıyor öyleleri.

• he, aynen, biz erkeqiz abi, nefisimiz var. robot degilz, ben carşida neden kapali kiza bakmiyorum öyle? ya da başkalari bakmıo? bakmazlar cunki dikkat çekmezler... bu olayi soyle dusunelim 1.80 boy. kasli bir erkek gören kizlar? bakmiyor mu carsida? bana bakmiyorum diyen kiz çiksin karşima? gelsin bana bakmiyorum , dıkkatimi çekmiyorum desin ya? biz kmsenin qininisine karişamayiz herkes özgür, ama artik ileri qidenler var. nerdeyse dekolteli sútyen qiyip dişarda öyle gezecekler az kaldi. ya onlar adam qibi qiyinip ciksinlar dişari, ya da öyle qiyindıklerinde, bizlerde baktiqimzda, kendilerini hakli çikartmak için, bakanlara abaza demesinler. erkekler abaza demesinler. unutmasinlar ki. kendi babalarida erkek !

En İyi Kız Görüşü

• müslümanım diyen bayan da olsa bay da olsa tesettürünü zaten korumalı. ha hem müslümanım diyip hem açık saçık gezen bayanların ve göz zinasıyla insanları rahatsız eden beylerin faturasını Allah zaten kesecek tasalanmak gereksiz. müslüman olmayanlar da dilediği gibi giysin zaten bizi ilgilendirmez ama lütfen biraz saygılı olsunlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yasak kısmına bir şey diyemem özgürlükler kısıtlanmamali bence. Ama kızların kadınların aşırıya kaçmalarıda rahatsız edici durum

1|0
    0|0
  • Yasağa gerek yok ama teşvik edilmemeli.

1|0
    0|0
  • Kapalıların taciz edildiği, zorlandığı bir memlekettesin açık kapalımı kaldı adam nefes alsın yeter diye bakıyor.

2|0
    0|0
  • Yasaklansa batıdaki devrimciler ülkeyi savaş haline sokar diye zannediyorum. Yani oldukça risklidir; doğuda savaş varken bu adımı atmak. Yoksa bende yasaklanmasını isterim.

1|0
    0|0
  • kapanmak yasaklanmalı diye düşünüyorum bende

0|2
    2|0
  • ama onlar cok modern bilgili zeki hatta uzaya cıkmış insanlar böyle davranmak ayıp değilmi :P

2|0
    0|1
  • Neden yasaklansın? Senin veya başkasının aklı yok mu? Nerde ne giyeceğinizi ayırt etme yeteneğiniz yok mu?

1|2
    1|0
  • ben karsı degilim kim nasıl giyinirse giyinsin insanın özgürlügü kısıtlanamaz

1|2
    0|0
  • Bence insanları klık kıyafetlerine göre bölmek ve o ayrımı yapan her kimse onun düşüncesi yasaklanmalı !

0|1
    1|0
  • Yasaklanmalı isteden günaha giriyoruz. Erkeklerin yapısı böyle dünyadaki en mükemmel erkek bile gözüne perde çekemiyor.

1|0
    1|2
  • Toplumda olduğu için açık giyiynenler ayıplanır. Yoksa evinde neyle isterse onla gezsin kimse umursamaz birşey diyemez ama toplumda öyle yapması onun normal olmadığı gösterir.

1|0
    0|0
  • Bence de yasaklanmali kizlar acik giyip disari cikarlar erkeklerde normal olarak bakarlar ve abaza olurlar :)

1|0
    0|0
  • Nasıl bir beyin var sizde bu kadar cahil bir toplumda yaşamaktan utanıyorum

1|1
    3|0
    • Modernlik diye diye yakında ananızı ellerinizle s*ktireceksiniz.

• Bu yorum senin cehaletini gösteriyor muhatabım değilsin seviyesiz

• insan olan kendine yakışanı yapar eder...

1|0
    0|0
  • giyinmek yasaklansın kardeş...

1|0
    0|0
  • İş kıyafette değil zihniyette maalesef

0|0
    2|0
  • Sana yasaklanmalı

0|0
    1|0
  • herkesin hayatına kimsa garışamaz. o öyle geyinir bu böyle geyinir, şu şöyle geyinir yani.. :D

0|0
    1|0
  • Niye yasaklansın? Gözümüz gönlümüz şenleniyor oysa. :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır herkes özgür. Çarşaf giyilebiliyorsa ben de şortumu giyerim kimseyi ilgilendirmez.

3|2
    1|0
  • Yasaklanmamalı. Yoksa bu abazanlar bize sarar.

1|0
    0|0
  • Senin bu yoktan serzenislerini kim kaale alır ki..

0|0
    2|0
    • Maksat soru olsun büyültmemek lazım çok.😃😃

• Aşırıya kacmamak lazım. Yerine göre Giyinmek iyidir

1|0
    0|0
  • Kafalar mükemmel ❤

0|2
    2|1
  • Kimseye karışmayın kim ne isterse onu giysin

0|0
    1|0
  • Yok artık. Zevkler ve renkler kadar tarzlarda tartışılmaz. Yaz gününde kot mu giyelim?

0|1
    2|0
  • herkezn kendisine yeticak aklı war bu ne ya yasaklanmalıymş ya siz önce kendinize hakim olun herkz özgür istediği gibi giyinir

0|0
    1|0
Yükleniyor...