Ingiliz Isvecli erkekler neden cok yakisikli?

Cidden isvec danimarka ingiltere almanya fransa bu ulkeler erkek bakimindan sansli fransizlar bitek kumral onlarda yesil gozlu ♥♥♥

Isvecli kocam olursa coxuklarim sarisin mavi gozlu olurmu

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Denk getirirsen kaçırma. ben tanışmıştım isveçli biriyle adamlar gerçekten iyiler.1 hafta aybalara kustum. bildigin kıskandım elin adamını :)

1|1
    0|0
    • İsveçli elin oğlu eig kazandıracağı aklıma geldi. isveçlileri seviyorum :) teşekkürler:)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• İsvecliyle evlenirsin cocuklar sana benzerse? Dusunsene baba yakisikl ama kiz biyikli bir kezban 😂

0|1
    0|0
  • Senin genlerin bir önemi yok zaten, hiç sana benzemez çocuklar. Hele ki baba İsveçliyse ihtimal yok. Direkt Kıvanç Tatlıtuğ çıkar.

0|1
    0|0
  • Basligi oludum dedim hadi neyse heralde iskandinav erkeklerini begeniyo sonra bir baktim butun avrupaya yayilmaya basladi yokluktanmis

0|0
    0|0
  • Fransızlar mı yakısıklı? Fransaya gittin mi hic? Bu arada spor salonun da bir adam var adam safkan türk ama imkanı yok ınandıramazsın kimseyi tam dediğin tipte

0|0
    0|0
  • e sen bütün avrupa medeniyetini saydın. asyalı erkeklerin allah bellasını versin ozaman.
    sen çirkin olduktan sonra kocan david beckham olsa neye yarar. 46 kromozomun 23 ünü de senden alacak

0|0
    0|0
  • Türk erkeği bitti onlara sardınız töbee töbeeeeeeeeee :D

0|0
    0|0
  • Benim gibi sarışın oldukları için ve yeşil mavi gözleri olduğundan ama benim kadar yakışıklı zeki ve güçlü değiller

0|0
    0|0
  • Peki Ukraynalı kızlar neden çok güzel? 😀 Niye Türk'lerde hiç uzun bacaklı sarışın mavi gözlü 90 60 90 hatun yok?

0|0
    0|0
  • Rus kızları ya da ingilizler ukraynalılar hadi bunları geçtim iskandinavyanın soğuk kızları bile neden bukadar güzel bunun cevabını verince sen kendi sorunada cevap bulmus olursun :)

0|0
    0|0
  • İskandinav erkekleri çünkü dunyada zirvede

0|0
    0|0
  • İsveclide bir turk bekliyordu :D

0|0
    0|0
  • rus kadinlari ne kadar guzel. rus erkekleri bu yuzden sansli.
    rus kariyla evlenecem.

0|0
    0|0
  • tarlaya tohumlar sağlam düşerse neden olmasın ki :D

0|0
    0|0
  • Teyzemde sakal olsa amcam olurdu misali

0|0
    0|0
  • Once isvetcli bir kocan olir mi onu dusun

0|0
    0|0
  • Neden?

0|0
    0|0
  • Troll bu millet ilgi göstermeyin:D her zaman aynı kişi soruyor bu soruları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sarışınlardan hiç hoşlanmıyorum ben ya

1|0
    0|0
  • Onun genleri senin genlerini döverse olabilir

0|0
    0|0
  • Zevksiz ://

0|0
    0|0
  • Zebani gibi esmersen biraz zor.

0|0
    0|0
  • İsveç'in her şeyi çok güzel. İleride İskandinav ülkelerinden birinde yaşamak istiyorum. ❤

0|0
    0|1
  • Ben de Azerbaycan erkeklerine hastayım genelde. Çocukların öyle olup olmaması biraz baskın genlere falan bağlı.

0|0
    0|0
  • Toprağından suyundan. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...