İnsanların düşüncelerini okumak ister miydiniz?

Ben isterdim doğrusu...
Düşünsenize yalan söylenemeyecek olması ne kadar güzel olurdu, belki de hayat daha güzel olurdu.

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• ben istemezdim ama bunun için cihaz icad etmişler sadece şu an test aşamasındaymış

0|0
    0|0
    • :D çok güzel olur, insanlar birbirini ayiplamadan önce dönüp kendilerine bakarlar.

• Bence herşey de dürüst olmanın getireceği olumsuzluklar da var mesela güzel olmayan birine aslında güzelsin diyemeyeceksin :)

• Seçtiğin için teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• kendimi bildim bileli hep bu istekle yanıp tutuştum. insanların gözlerinin içine dimdik bakar, ne düşündüklerini merak eder ve insanları rahatsız ederdim eskiden. geçen yıl yine bunu düşünürken birden bir başkasının benim haberim olmadan zihnimi okumaya çalıştığını düşündüm. o günden beri bir daha insanların gözlerinin içine direk bakamaz oldum. konuşurken bile gözlerimi kaçırmaya başladım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kim istemez ki..

1|0
    0|0
  • Evet isterdim.

1|0
    0|0
  • Tek derdim yalan olsun. Özel bir güç isteseydim bunu istemezdim

0|0
    0|0
  • @MerveKOYUN cehhenemin odunlarini kim icin kullanilirdi ozaman. :)

1|0
    0|0
  • Ben istemem sözleri ne ki özleri ne olsun, içi dışından beter

0|0
    0|0
  • Bunu gercekten cok isterdim cünkü seni anlamiyorum..
    Bir cevap bekliyorum lütfen.

1|0
    0|0
  • İsterdim

1|0
    0|0
  • yok ya daha çekilmez oluyor çünkü herkes yalancı, bide 2 saat konuşur aralıksız sırf yalan söylemek için insaf be güzelim

0|0
    0|0
  • İstemezdim

0|0
    0|0
  • Benim hakkımda kötü düşünecek.
    Üzüleceksin falan.
    Gerek yok.

0|0
    0|0
  • istemem

0|0
    0|0
  • İstemem çünkü insanların iç sesi beni rahatsız ederdi.

0|0
    0|0
  • İnsanların beyninin içini değilde kıyafetlerinin içini görmeyi tercih ederdim sabahtan akşama kadar makara :)

0|0
    0|0
  • mutlu olamazsın o zaman

0|0
    0|0
  • Ben istemem. Herkesin düşündüğü kendine. Sonra benimkini de okuyacaklar durduk yere hır gür :)

0|0
    0|0
  • hayır istemezdim.
    düşüncelerinin binde birini dışa vurunca çirkinleşen insanlarda surat kalmazdı.

0|0
    0|0
  • Bunu yapabiliyorum zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunun için üstün yeteneklere gerek yok, mimiklerden anlaşılıyor.

0|0
    1|0
    • Karda yürüyüp izini belli etmeyenler varken bu kadar emin olmasan iyi edersin.

• Evet isterim ama okuyorum genelde.

0|0
    0|0
  • İşin yoksa onca arıza beyinin düşüncelerine maruz kal. Asla.

0|0
    0|0
    • Düşünsene, hoşlandığın biri var ve sana yalan söylüyor, bunu bilmeden yaşıyor ve sonunda bir ayrılıkla husran yaşıyorsunuz..

Yükleniyor...