Sigaranın son dumanını neden dolmuşa üflüyorsun arkadaşım?

Herif sigara içerken dolmuş bekliyor. Çektiği son dumanı dolmuşun içine üflüyor. Yahu zevk mi alıyorsun bundan? Yapanlar var mı? Varsa yapmayın arkadaşlar Allah aşkına ya. Bizde içiyoruz böylemi olması gerekiyor ama?

0|0
16|25

En İyi Kız Görüşü

• Oda bise mi yanından geçerken yüzüme üfledi itin biri kokusunu hic sevmem

0|1
    1|0
    • Bu türler insanları rahatsız etmeyi severler kızlar onların avıdır. İnsanlar onlara kanka, serseri gibi tabirleri yakistiriyorlar. Fakat şüphesiz ki, aynı şeyleri yapmaya devam ederler.

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuna kadar destekliyorum.
    Hayatımda sigara içmedim ve sigaradan nefret ediyorum. Konuşurken yüzüme sigaranın dumanını üfleyenler var ya... GEBERTİCEM HEPİNİZİ BİR GÜN ! Adama cinnet geçirtiyorlar.
    Anlasın diye öksürmüyorum. Gerçekten rahatsız oluyorum. Hala yüzüme yüzüme üfürüyor. La oğlum manyak mısınız ! 38 sene sigara içmemişim. Bu saatten sonra başlanmaz.
    Bir gün gazetelerde resmimi göreceksiniz ;

Manyak Doktor önce kahveyi basıp sigara içenleri infaz etti, sonra da sigara fabrikasını bombaladı.
    Japonyadaki gibi gaz odaları yapılsın. Kimse sokakta, etrafta, açık alanda içemesin şu zıkkımı.

Yaşasın Yeşilay Cemiyeti !
    Fosurdamadan Duranlar Derneği Fahri Başkanı

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• O dolmusun icinde astim hastalarinin olmayacagini dusunecek kadar beyinsizler cunku. Bu yuzden bu yaptiklarini iyi hos siradan bir seymis gibi dusunuyorlar.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum ya birde leş gibi koyuyorlar gerçekten hiç hoş değil.

0|1
    0|0
  • Pislik

0|1
    0|0
  • Aynen sana katılıyorum boyle onemli bır konu actıgın ıcın sana tesekkür ederim benımde basıma cok boyle ve daha pis olaylar geldı bazen dıyorum onceden kapalı alanda içme özgürlüğü vardı o zaman nasıl dayandık bız bu pisliğe diye hatırlamak bile istemiyorum

0|1
    0|0
  • Saygısızlıktan başka bir şey değil yanlış yapmış

0|1
    0|0
  • İğrençlik tamamen.

0|1
    0|0
  • saygısızlıktan başka bişey değil

0|1
    0|0
  • Aynen çok kötü seyler

0|1
    0|0
  • göz göre göre yüzümüze üfleyenler varken bu birşey mi

0|1
    0|0
  • Yok ben kafami ceviriyorum uflerken 😂

0|1
    0|0
  • ben de kullanıyorum fakat cidden çok iticiler. yav arkadaşım bu şeyi içiyorsan dikkat edeceksin bunun astımı var , çocuğu var , rahatsız olanı var.

0|0
    0|0
  • Mide bulandirici yaa

0|0
    0|0
  • Icerdekiler nasiplensin diye

0|0
    0|1
  • Kısa sürelide olsa kuralı delmek istemiş 😄

0|0
    0|0
  • Haklisin. Benimde en nefret ettiğim şey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Evdede öyle

0|1
    0|0
  • var öyle düşüncesizler ben yolda giderken bile içerken kalabalık yerde içmem hasta olan var rahatsız olan var :))

0|1
    0|0
  • 1 fırt dumanla 20 kişi nikotin aldı teşekkür edeceğine :(

0|0
    0|1
  • Sigarayi dolmus beklerken icmem cunku erken gelirse p*c oluyor 😂

0|1
    0|0
  • Katılıyorum. Leş gibi bir alışkanlık, hele ki benim gibi hiç sigara içmemiş ve nefret eden kişiler için.

0|1
    0|0
  • salaklar ya bıktım şu sigaradan

0|0
    0|0
  • Sigaranın Son nefesi guzeldir

0|0
    0|1
  • Hahahhaha çol güzel bir tespitte bulunmuşsun kardeşim :) ben de içiyorum ama dikkat ederim buna.

0|1
    0|0
  • hayvannn

0|1
    0|0
  • Kizlari etkiliyor

0|1
    0|0
  • Aynen bende gıcık oluyom.

0|1
    0|0
  • garip insanlar

0|1
    0|0
  • Ben otobüse beklerken içiyorum son dumanı dışarı üfleyip öyle biniyorum

0|1
    0|0
  • her zaman yaptığım eylem zevk alıyorum aynen ;)

0|1
    2|1
  • Haklisin knk bende çok yaparim

0|0
    0|1
  • çok yanlış bir durum ben de dikkat ederim binerken dışarıya 2-3 sefer üfleyip öyle biniyorum

0|1
    0|0
  • küllük gibi kokuyorsunuz beyler - bayanlar lütfen otobüse bu halde binmeyin bir gün birinizi fena halde bozacam.

0|0
    0|0
  • Ayip yahu

0|0
    0|0
  • Zevkli sanırım jsjsjdjs

0|0
    0|0
  • siz dolmuşcular nie dolmuşun içinde sigara içiyonuz bir de müşteriye içirmiyonuz a, q

0|0
    0|0
  • ayıp ya

0|0
    0|0
  • uflemese ne olcak yenı atıp dolmusa bnınce zaten les gıbı kokuyor

0|0
    0|0
  • hahhaaaaaaaaa

0|1
    0|0
  • İçine üflermem kanka utanırım ya içiyorum ama üstüm kokunca bile çekiniyorum bazen birde bende çok kokuyor sigara :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...