Ciddiyetle okur musunuz?

Sabırsızlıkla bir bebek haberi bekliyodum ve o haberi aldım. Ve sevinçten ağladım diyebilirim. İlk hafta herşey çok güzeldi, hayatımda ki en yeni ve en değerli şey oydu. Ama şu an sanki onu sevmiyo gibiyim. Sizce neden böyle oluyo ne yapmam gerekiyo? Psikolojik destek aldan başka öneriler bekliyorum

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba güzel Anne adayi!
    Lütfen öyle hissetme, o hissetiklerini anlar. O senin bir parcan.. Anne diyip aglayacaktir. O bir memektir. Senin var edenin adi ile sukur etmelisin. Seytana uymamalisin.. Yarin kucuk elleri ile ellerinden tutup gezeceksiniz.

Allah simdiden kaderini güzel yazsin..

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama, bu bence de çok gzel bişey😊
    Bu müjdeyi ailene, eşine söylefin mi? Eşine söylemekten çekiniyorsan, öekinme..
    Sevinçten havalara uçar bence😊😊😊
    Keşke bende senin kadar şanslı olsam bu konuda..

0|0
    0|0
    • İnşallah olursun inşallah... Rabbim sana da bir bebek nasip etsin en kısa zamanda. Eşime ve aileme söyledim çook sevindiler eşim sevinçten ağladı dediğim gibi ilk an bende ağladım ama şu an farklı hissediyorum

• Teşekkür ederim. Rabbim gönlüne göre versin. O istedikten sonra herşey olur

• Amin, Rabbim seninde gönlüne göre versin. Sana isim seçmede kolay gelsin;))

Erkekler Ne Diyor 11

• Sadece sabirli ol.. Çok cile cektircektir belki sans ama düşüncelerin dogum sancisi , yaramazliklari , uykusuz bıraktığı geceler olmasin.. kucagina doğduğundaki kokusu olsun burnunda.. ilk anne deyişi çinlasin kulaklarinda.. parmağını sımsıkı saran ellerini dusun yumuşacık.. Allah onu size hayirli evlat eylesin.. İnşallah sağlıklı bir sekilde dunyaya gelir.. Mutlu ol. Çünkü bu çok huzur verici ve dunyanin en güzel seylerinden olsa gerek.. O senin canindan can kanindan kan.. Sevgiler

0|0
    0|0
    • Aminnnn. Ağlatmayın beni ya bu dönem duygusal dönem işte

• Ağla ağla :) sevinçten agladiktan sonra akan yaşlar boşa sayilmaz

• Bu haberin sana yükleyeceği sorumluluklar seni fazlasıyla korkutmuş anlaşılan. Eşin aynı eş, bebek aynı bebek. Olumsuz düşünmeyi bırak ve haberi almadan önceki kurduğun hayallerinin üstüne yenilerini katmaya bak. Bebek o ya.. Ne zarar getirebilir ki, nasıl mutsuz edebilir ki seni. Bir çok insan bunun hayali ile yanıp tutuşurken sen bu fırsata soğuk bakma.. O bir gelsin, inan onu kucağına aldığında hissettiğin mutluluğu sadece 2. çocuğunda yaşayabileceksin. ;)

0|0
    0|0
    • Biliyorum evet çok haklısın bu cevaplar rahatlattı beni

• Hamilelik donemi normal
    Ruhsal deisimlerinin olmasi

0|0
    0|0
    • Ama arkadaşlarıma sorduğumda kimse böyle hissetmemiş

• Bak masal, rüyam, hayal bunlar cok tatli isimler 😊

• Bana basit geldi yani çok sıradan daha büyük ağır bir isim olmalı duyanın vaov diyebileceği

• cinsiyeti bellimi belliyse ona eşyalar almaya başla bu seni yeniden heyecanlandırır elbiseleri alıp ona nasıl olucağının hayalini kurarak merak ve heyecan sana onu tekrar istetecektir

0|0
    0|0
  • şaka mı yapıyorsun ya dünyaya herşeyi ile sana ait bir canlı getireceksin değerini bil

0|0
    0|0
  • herşey zamanla eskir. aldığın güzel haber de eskidi

0|0
    0|0
    • Ama sevmem gerekmez mi

• Kesinlikle fazlasını yaşadılar babamı aradım annemden önce adamın sesi titredi akşam yanıma gelip dünyaları serdi önüme eşimde ağladı annemde uzun zamandır beklenen bir bebekti telefonum susmadı en güzel anne ilan edildim falan

• ilk defa anne oluyosan normal bence bu duyguları yaşaman

• 2 cm lik seyi sevsen ne olur sevmesen ne olur. hele bir otur soluklan yegenim.

0|0
    0|0
  • Anneliğin verdiği oksitosin hormonu falan onlardan olabilir ya zamana bırak bir

0|0
    0|0
  • İçine alirken güzel dimi

0|0
    0|0
  • sevmiyosan at çöpe gitsin

0|0
    0|0
  • Hamilelikte olan şeyler bence kocanla iyi vakit geçir kocanın sana destek olması lazım sende bebegi kocana karşı koz gibi kullan oyle seversin belki :)

0|0
    0|0
    • Kullanıyorum zaten ama yetmiyo

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu alisma surecinde hormonlarin etkisiyle dalgalanmalar olabilir olabildigince kendini yavas yavas alistirmaya bak guzelliginin yaninda da zorlu bir surec bu donemi gecirmis bayanlara ve videolara bakarsan hazirlik asamasindan bu tarz dusunceler yavasyavas uzaklasir saglikli bir sekilde kucaginiza almaniz dilegiyle..

0|0
    0|0
    • Teşekkürler Allah razı olsun

• çok normal hormonlar değişiyor bu bebeğini gerçekten sevmediğin anlamına gelmezki 1 ken 2 2, ken 3 olucaksınız alışma süreci herşeyi çözücektir onu kucağına alıcağın günü düşünmeli ve hamileliğin tadını çıkarmalısın☺️

0|0
    0|0
  • Güzel şeyler düşün

0|0
    0|0
  • kardeşim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...