Hangisinin ölmesine göz yumarsın? Eşinin seni aldattığı kişinin mi, yoksa hapishaneden çıkan kötü bir başka insanın mı?

Dünyaca ünlü bir cerrahsınız ve ikisinden birini kurtarmak zorundasınız. Birisi kocanızın sizi aldattığı kişi. Diğeri hapishaneden çıkmış hırsızlık cinayet tecavüz olaylarına karışmış birisi. İkisinden birini kurtaracak olsanız seçiminiz hangi yönde olurdu? Neden?

Güncellemeler:
İkisinden birini kurtarmak zorundasınız. Kurtarmam veya ikisi de diye bir seçenek yok arkadaşlar.

0|0
92|64

En İyi Erkek Görüşü

• Doktor olmanin farkliligida burada her onune gelen bu ozveriye sahip degil doktorun gorevi hayat kurtarmak icin cabalamak ve oznellikten duygulardan uzak durmaktir.

Kisisel dusuncem karim dedigom yaratik gebersin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla dürüstçe yazacak olursam canımı yakan kimse onu ölüme terk ederdim hiç acımam hatta onu öldürdükten sonra da gider canımı yakan diğer şahsiyetide öldürürüm vallah zaten ünlü cerrah değilmiyim (yukarda denildiği gibi) arkadaşım gider en iyi avukatlara tonlarca para döker en az iki yıl yatar çıkarım. No problem benim için :)

0|0
    0|0
    • ya da şöylede olabilir adamı kurtardıktan sonra gider beni aldatan kişiyi o adamla aldattrım intikam soğuk yenen bir yemektir :)

Erkekler Ne Diyor 63

• Aldatmaya tepkim nettir, ayrılık.
    Nefret ya da kızgınlık olmaz zira gönül işlerinde kızgınlığın yeri olmaz.
    Evet söyleyebilirdi, ayrılabilirdi vs. vs.
    Ancak söylememe nedenleri, ayrılamama nedenleri olabilir insanların.
    Aldatma dediğimiz şey bir insanın gönül serüvenidir, kızmanın manası yok.

Ancak hapisaneden çıkan kişinin yaptığı hatayı tekrarlamama şansı var ve ikinci bir yaşam şansını hak ediyor diye düşünürüm. Olaylara gerçekten karıştımı, hatamıydı? psikolojik rahatsızlığı var mı? pişman mı? bilinmez...

Ölmesin mümkünse kimse.

2|0
    0|0
  • Hapishaneden çıkan adam ölsün gitsin. Tecavüz hırsızlık var oğlu var. Dünyadan bir pislik eksilsin.

Ben eşim ile yatanı kurtarırım, zaten cerrah olduğum için onun hayatını kaydıracak maddeleri bilirim, enjekte ederim. Görsün ebesininkini tersten beni öldür diye yalvarana kadar işkence..

Psikopata bağladım lan.

2|0
    0|0
  • Buradan söylemesi çok kolay ama gerçekte ne olurdu onu bilemem galiba ben eşimi değil diğerini kurtarırdım en nihayetinde eşim evli ama bir ihtimal de olsa beni aldattığı kişi bel ki bilmiyordur eşimin evli olduğunu..

0|0
    0|0
  • Ben eşimin beni aldattığı kişiyi kurtarırdım. Aldatılmak hiç iyi bir şey olmasa zorla yapılacak bir şey değil. İkişinin isteyerek yaptığı bir şey burada duygularımı kinimi bir kenara bırakıp tecevuzcu olanı kurtarmazdım.

1|0
    0|0
    • Bu da mantıklı. İkisinin isteyerek yaptığı bir şey olması daha da nefret verici ama...

• doktorluk yeminim var ama ya hipokrata
    yasalar var ayrıca ben cezalandırıcı degilim ki..

2|0
    0|0
  • Aldatan kişilik yoksunu biri benim için hiç bir hiçtir.

Diğeri de ondan da beter.

İkiside beni bağlamadığı için gebersin namussuzlar..

1|0
    0|0
    • Birisini seçmek yerine keyfine bakmayı tercih ediyor bizim cerrah :D

• Eşimin beni aldattigi kişinin diğeri banane

0|0
    0|0
  • İkisi de birbirini öldürsün. :):

0|0
    0|0
  • birini seçmem gerekiyorsa hapisten çıkanı seçmem

0|0
    0|0
  • Yaşama oranı hangisi daha yüksekse o ameliyata girerim. Yemibliyim. Ama sanırım karımı öldürmemek için bir yemin etmemiştim. O. o

0|0
    0|0
  • Eşim ve aldattığı kişi ölmeli tabi ki.

0|0
    0|0
  • tabiki beni aldattığı kişi ona erken ölüm yok acı çektire çektire alırım canını çükünü keser ağzına veririm bağıramasın diye sonrada sprintizci karıyı karşısında oynatırım :D

0|0
    0|0
  • Eşimde dahil üçünüde öldürürüm temiz olur

0|0
    0|0
  • Eşimin aldattığı kişiyi kurtarırım ama hadım ederek.

0|0
    0|0
  • İlk önce ölmesi gereken kişi eşim olmalı

0|0
    0|0
  • Tecavüzcünün neyini kurtaracağım. Gebersin -ipne. Ötekinide kurtarsamda sakat bırakırım çeksin cezasını..

0|0
    0|0
  • Hapishaneden cikan kisiyi.

0|0
    0|0
  • Aslında tek dileğim olur yüzlerini görmenek öyle insanların ölümüde hayatta kalışıda benden uzak olsun.

0|0
    0|0
  • şimdi tabii ki aldatan kişi kurtarırım. Ötekini ölüme terk ederim. Sonra ameliyat sonrası o aldatan şahıs yoğun bakımda bir ziyaret ederim

0|0
    0|0
  • Tabi ki benim canımı yakan kişinin canı benimde umrumda olmaz insanlıkmış falammış geçelim bunları

1|0
    1|0
  • aldattığı adamı kurtarırdım sonra da al seninkini direkten döndürdüm hadi git der boşanırdım. diğeri bir ton suç işlemiş o ölüp gidebilir.

0|0
    0|0
  • eşimin beni aldattığı kişiyi kurtarırım. bir kendine getirelim bakalım. işimiz var çünkü

0|0
    0|0
  • Kocam olamayacağı için ben hırkızı kurtarırdım :D,

ya da mesleği bırakır sahilde bir kasaba da emekli hayatı yaşardım

0|0
    0|0
  • Aldatildigim kisiyi kurtarirdim akai takdirde intikam duygusu beslemis gibi olurdum ve dunyaca unlu biriysem bu etik disi olurdu

0|0
    0|0
  • O gun ameliyata girmem vebal almamak lazim

0|0
    0|0
  • Eşimin beni aldattığı kişiyi kurtarırım. Zaten aldatma durumlarında 3. kişinin suçlanması dünyanın en aptalca şeyi, bir tecavüzcü ile kıyaslanamaz bile.

0|0
    0|0
  • Onlar hayatı niye benim elimde.

0|0
    0|0
  • suçlu olan beni aldatan eşim , aldattığı insan tanıdığım biri değilse hiçbir sucu yok, onu kurtarırım ,

0|0
    0|0
  • Yazı tura atardım

1|0
    0|0
  • Hangisinin kurtulma ihtimali daha yüksekse o. Bencilce düşünemem.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 91

• Kocamin beni aldattigi kişiyi kuetarirdim. Onun kotu birisi olup olmadigini bilemem. Belki evli olduğundan haberi bike yoktu ne malum.

1|2
    0|0
  • Yine eşimin beni aldattığı kişiyi kurtarirdim. Sebebi ise ona iyileştikten sonra kendim eziyet ederek acı çektirmek isterim. Direk ölmesini tercih etmem. Diğer bir sebep ise tecavüzcü birinin dışarıda olması ben de dahil olmak üzere bütün kadınlar için tehdit oluşturur. Ayrıca dünya bir pislikten kurtulmuş olurdu.

0|0
    0|0
  • elbette eşimin beni aldattığı kişiyi seçerim. birincisi; diğer kişiyi tanımadığım, bilmediğim için çekeceğim vicdan azabı, aldatıldığım kişide çekeceğim vicdan azabından daha az olur. ikincisi; eğer diğer kişiyi seçecek olursam aldatılmanın verdiği yedirememe duygusu tarafından yönlendirildiğim düşünülebilir. üçüncüsü; eşim dediğim insan onu bana tercih ettiyse; onları bir araya getirmek için ben uğraşırım, ki böyle bir durumla ne kadar baş edebileceklerini izlerim.

0|0
    0|0
  • durum farklı olsaydı direk eşim ölsün derdim. ama doktorsam aldattığı kadını kurtarırdım, diğerinin daha fazla can yakması için önünü açmam ölsün o.

0|0
    0|0
  • Kocamın beni aldattığı kişiyi kurtarırım ki bana neler yapmasına ragmen ben onu kurtarıyorum hatasını anlasın diye diğeri zaten batmış gitmiş

0|1
    0|0
  • Eşimin aldattığı kişiyi kurtarırım.

0|1
    0|0
  • Esimin beni aldattigi kisiyo kurtaririm tabikide yani o esimin terbiyesizlidir ona bunu odetemem diye dusunurum suanda cok yanlis bir dusuncede olabilirim cunku evli degilim sevgilim olsa diye dusunerek cevaplandirdim

0|0
    0|0
  • Kocamın beni aldattığı kişiyi kurtarırdım. Onun zararı sadece bana diğeri dünyanın içine etmiş.

0|1
    0|0
  • kocamın benı aldattıgı kısıyı kurtarırdım. bılıyorum kocama cok asıgımdır öluyorumdur belkı onun ıcın amma velakın hırsızlık yapmıs cınayettte karısmıs vee tecavuz olayına gırmıss bır ınsan o kadından daha cok yasamayı haketmıyor dıyerek kadını kurtarırdım

0|0
    0|0
  • Esimin brni aldatigi kisi dicemde kadinda suc yok este suc kadin tanimaz etmez banaa sorumlulugu olan kisi esimmm elin kadini beni önemsemez

0|0
    0|0
  • Hangisinin yaşama olasılığı daha yüksekse onu kurtarırım. Eğer düzeyleri eşitse falan eşimin beni aldattığı kişi tercihimdir.

0|0
    0|0
  • eşimin beni aldattıgı kişinin.

0|0
    0|0
  • İkiside EN AZINDAN yaşamayı hak ediyor.

0|0
    0|0
  • Hapishaneden çıkan kötü insanın suçu daha ağırsa onun, beni aldattıran kişinin daha ağırsa onun ama bunun kararını ben vermem. Yani hapishanedeki adam ölsün illa biri ölcekse. Çünkü o karıyı ben zaten öldürürüm ellerimle

0|0
    0|0
  • Hapisten yeni çıkanı tedavi ederdim

0|0
    0|0
  • Tabiki cinayet tecavuzcu ölsun isterim obur kadin umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • İkisinide kurtarmaya çalışırım. Tersi benim insanlığıma sığmaz.

0|0
    0|0
  • eşimin beni aldatıgıı kişiinin gebersin güzel kardeşim

0|0
    0|0
  • Hiç kimsenin ölümüne göz yummam ama illede biri olacaksa bu tecavüzcü olurdu.

0|0
    0|0
  • Önemli olan elinden geleni yapmak eger ki kaderde yasamak varsa zaten yasarlar canım😉

0|0
    0|0
  • Hapishaneden çıkan o pislik. Eşimin beni aldattığı kadını zaten ölmekten beter yapmışımdır. Öyle şerefsiz adamların ölmesi gerekiyor sadece.

0|0
    0|0
  • Kimse ölmesin ven ben ölürüm

0|1
    0|0
  • Duruma göre değişir misalen eşimin beni aldattıgı kadın benım varlıgımdan haberdar değilse suçlu değildir benim için. ama tabıkı bı kıskanclık olur. hapishaneden çıkan kötü insanın bin türlü çeşidi var. çok kötü bişey yapmıssa hapıhaneden çıkan ölsun. diğerine gereken cezayı ben omru boyunca verrım.

0|0
    0|0
  • Bu saçma soruyu günün sorusu seçen mod da Nasıl bir kafa varsa artık. Bakın bu yorum kaldırılır birazdan.

1|0
    0|1
  • Kocamin aldattigi kisiyi kurtaririm canim tabiki

0|0
    0|0
  • Tabi ki kocamın aldattığı kişiyi iyileştiririm. Onun ahlaksızlığı sadece bana zarar verir ama hırsızın yaptıkları kim bilir daha kaç insana bedenen ve ruhen zarar verir

0|0
    0|0
  • İkisinin de değil terörist itinin

0|0
    0|0
  • Eşimi boşayacağım için onunla ilgili hiçbir şeyin önemi kalmaz. Hatunu kurtarırım.

1|0
    0|0
  • Kocamın metresini kurtarırım :D

0|0
    0|0
  • ikiside ölsün iksinide kurtarmam beni aldatan adamda ÖLsün yaşamasın

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    61
Yükleniyor...