Gördüğüniz bir rüyayı anlatırmısınız?

bilimsel olarak ve metafiziksel olarak açıklamayada çalışacağım. psikanalizlerin rüyanız hakındaki yorumlarına söyleyeceğim, freudun bir çok rüya hakkında yorumu vardır onuda belirtirim.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• dun gece gördüm annem ve erkek arkadaşım hollanda tarzı bı yere gezmeye gidiyorduk öyle bir anda hadi gidelim dedik uçak bileti felan alıp gidiyoduk en son anneme cok harıka fotograf cekecegımız mukemmel yerler oldugunu falan anlatıyordum sanırım bır kez daha gıtmısım baya heveslıydım :)

0|0
    0|0
    • seninki astral seyahat yani rüyada yolculuk yapabilme yeteneğine sahipsin

• Keske geziyi tamalayabilseydim 😂

• rüyalar son araştırmalara göre çok fazla ve uzun süre görüyoruz sadece bir bir kaç saniyesini hatırlıyoruz.

En İyi Erkek Görüşü

• Mesela bir keresinde Rihanna ile kadıköyde yürüyorduk sonra eve falan geçmiştik sevismedik ama cok samimiydik 2 en yakın arkadas abla kardes gibi cok mutluydum keske uyanmasaydım :(((

0|0
    0|0
    • rihannayı gören dördüncü kişisin bu kadın inmir cinmidir:)

• sözüm söz. çay demliyordum. bu rüya türü bilinçaltı rüyaları. bilinçaltı çevredeki herşeyi kaydediyor sonra biz uyurken yayına başlıyor:) bide tuhaf tarafı geçenlerde bir araştırma okudum biz uyurken normalde bir gecede 30 40 en az rüya görüyoruz en fazla iki tanesini hatırlıyoruz.70 yıl yaşayab bir insan ort 20 yıl rüya görerek geçirir. popüler biriyle rüyada görmek bilinçaltımızın isteği ama orda onunla gezmen ve yaptığın hissettiğin şeyler daha çözülemedi sen istediğin içinmi kardeşçe hissediyon yoksa bilinçaltın aklında olayı öyle kaydettiği içinmi bu belirsiz zaten belli olsa tüm rüya olayı çözümlenir

• Rüyalar gerçek başka bir boyutta yaşadıgımız gerçek olaylar diyenler de var :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya ben soyle bisi gordum sevdik hoslandim cocuk var bana uzgun ama ben cirkin biriyle iliskiye giriyorum ama surat cok cirkin ve gercekte hoslandim cocukla konusmuyoruz ama bu rua beni etkiledi cirkin surat?

0|0
    0|0
    • rüyada çok çirkin biriyle bile ilişkiye girersen bile yinede normalde alacağın hazzın çok fazlasını alırsın, ama rüyada ilişkiye girmenin yorumlanmsı ilişkiyle alakalı değil, ilişki çok fazla kafanın meşgul olduğu ve toparlayamadığını karar verme mekanızmanın bozulduğunu yani bu dönem hayatında önemli kararlar almayı ertele.

• Dün gece devlet bahçeliyi gördüm ve ailesiyle ağırladı beni bir kızı ve oğlu vardı eşide vardı

1|0
    0|0
    • declet bahçeliyi ilk evlendirmeyi düşündürmüşler kız istemeye giderken babası ölmüş, sonrasını tam hatırlamıyorum ölen olarak her bu kız isteme olayında ailesinden biri ölmüş, şu an bildiğim kadarıyla ablasıyla ankarada yaşıyor, tv de gördüklerimizi bilnç altımız bir nevi kameraya çekiyor sonra bize gösteriyor bazen bir anlamı olmadanda gösterebilir, bahçelinin evlenmesini ben ülkenin barışa kavuşacağına işaret edebilirim. çünkü bekar siyasetçiler insan ölümlerinde çok duyarsız

• evet sen gördün bazen senlik bir şeyde olmayabiliyor bende geçenlerde recep tayyipi cenaze arabasında gördüm ölmüştü tek başına biri defnediyodu ailesi bile gitmemişti mezarına, bunlar genelde bilinç altımızın her olayı kaydetmesiyle ilgili tvden olunca bizlik durum olmayabiliyor ama çok siyasetle ilgilendiğin anlamı çıkabilir

• Hmm evet ilgileniyorum tşkler

• Adını bilmediğim ama sürekli gördüğüm birini görüyom ben ya 😀

0|0
    0|0
    • ünlü birimi

• bence benim o kardeş

• @νɨєиєттɑ bir eksik kal daa 😂😀

• Evet açıklıyorum, rüyamda biriyle opusuyodum bana seninle evleneceğim diyordu ve aşktan oluyodm

0|0
    0|0
    • rüyada öpüşmek dudaktan olunca sorunlarını çözmek anlamına geliyor düşmanlarını yenmek , öpüşürken ölmek ise iyi bir anlamı yok bir kişi seni değiştirmeye çalışıyor kötü yol derlerya ondan, özüde görülenle yorumları çok farklı anlam taşır rüyaların

• Hm peki başka birisinin yanına gitmek istesem gidermiyim?

• evet gidebilirsin. licuid rüya tekniğini öğrenirsen gidebilirsin

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...