Erkeklerde tacize uğrar mı?

Erkeklerde tacize uğrar mı mesela ben ilkokuldayken 8. sınıflarda şişman bir kız vardı beni hep okulun arka bahcesinde kucagına alırdı bana dokunurdu ben cok kucuktum anlamıyordum gücümde ona yetmiyodu baya büyüktü benden kalıplı ve uzun boyluydu

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Uğrar ben uğramıştım bir kere tacize

0|0
    0|0
    • nasıl oldu peki

• Markete girdim akşam üzeri kapanma vaktine yakındı
      Alcaklarım aldım kasaya doğru gittim kasada bir kız ve müşterilerin sıraya geçtiği ürün koyduğu yerin orda bir kız vardı muhabbete dalmışlar beni farketmediler bende müşterilerin sıraya geçip ürün koyduğu yerden aldığım ürünleri koyup paramı ödeyip çıkcam ya bir saniye bir geçebilir miyim dedim kız ordan çekilirken bildiğin g*tüme elledi hiç birşey diyemedim şaşırdım kaldım ürünleri poşetleyip paramı ödeyip çıktım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Uğrar pikachu

0|0
    0|0
  • 6-7 yaşlarındayken benden 1 yaş küçük kuzenim benim penisimle oynuyordu, tabi ben sadece zevk alıyordum, hiç bir şeyden anlamıyordum. Ben kaçıyordum, beni yakalamaya çalışıyordu. Annem ona çok sinir olmuştu, kıskanmıştı.

0|0
    0|0
  • Ben bir kaç kez uğradım tacize

0|0
    0|0
    • nasıl

• Kızın birisi aniden sınıftan içeri girecekken benim emanete attı elini ve bildiğin avucladi.

• 15 gün hastanede kaldim bende habire bir kızla uğraşıyodum bayıldı kucağıma aşdım felan beyninde sulanmadan dolayı. Taburcu olacağım gün beni tuvalete kitledi kız güzeldi ama doktorun dediği heycanlanırsa beyin felci geçirirdi.
    Korktum öptü felan 1 dk diyip kapıyı açar açmaz kaçtım. Ama kızı görsen bir içim suydu şimdi tuvalette bayılsa ben ne diyecem gtumu devlet sikr bide felç geçirse kpnuşma yetisini kaybediyor beyin felcinde konuşana kadar hapiste kalırdım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...