Anne-Baba olunca çocuğuma asla yapmayacağım dediğiniz şeyler nelerdir?

Ben çok oyuncak almayacağım deme , alacaksın.. :)
Anne-Baba olunca çocuğuma asla yapmayacağım dediğiniz şeyler nelerdir?Evlenince çocuğumu yatağa almam deme alacaksın :)

Televizyon izlettirmem deme.. izlettireceksin :9

Burnunu silmem deme sileceksin :9

0|0
17|2

En İyi Kız Görüşü

• Bana saçma geliyor bunlar. Yani çocuğun gelişimi için önemli olan şeyleri sırf sevgi yüzünden yapmak bencilliktir. Yapmam deme yapacaksın da bunu destekleyen bir şey yani.

Sınır koymamazlık yapmayacağım.

1|1
    0|0
    • diyorsun.. neymiş sınırın olmayan şeyler mesela

• Bir çocuğu anne-baba arasına almak çocuğun değil annenin ihtiyacıdır ve çocuğun da sınırlarının olmayışına yol açar ilerde. Çocuktur ya nolcak diyoruz ama onlar cin gibi, her şeyi kendi hayatlarına alıyorlar, ilerde yaşayacağı sorunları da düşünüp hareket etmek lazım.

• hmmm eee tabi senin olaya bakış açın daha doğru oluyor

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Yapmam dedigim bisey yok

0|1
    0|0
  • Ona sormadan onun için çok önemli bir karar vermeyeceğim.

0|1
    0|0
  • Şöyle söyleyim; başta vatanına milletine ihanet etmemeyi , vatanını milletini sevmeyi öğretirim. Sonra insanları maddi ve manevi durumlarından dolayı aşağılmaması gerektiğini öğretirim. Asla onu diğer insanların yanında küçük düşürecek derece azarlamam, vurmam. Ayy benim çocuğum olsa ben ona kıyar mıyım yaa :D :D

0|0
    0|0
  • Anne olursam bakarız

0|1
    0|0
  • Yemek konusunda aşırı ısrarcı olmucam kendi keşfetsin sofraya koyarım canı çeker ise onu yiyebilir yoksa soğunuyor.

0|1
    0|0
  • 😀😀😀 mümkün olduğunca tv izlettirmeyeceğim

0|1
    0|0
  • Televizyon konusu kesinlikle izlettirmem! Bunu ahanda şuraya yazıyorum.. Biliyorum zorlanacam.

Ve asla kısıtlamayacağım, korkutmayacağım, özgür bir birey yetiştireceğim.

0|1
    0|0
  • cocugum olsa fazla tıtızlenebılırım. ona kıyamam her dediğini yaparım. yabancıların sevmesıne ızın vermem. mıkrop bulasabılır.

0|1
    0|0
  • Tek başına dışarı yollamam kesinlikle

0|1
    0|0
  • Asla Beşiktaş'ımdan başka bir takımı tutmasına müsade etmeyeceğim

0|1
    0|0
    • o nasıl bir düşünce ya :) başka yok mu

• Yok. Onun için gerekli herşeyi yaparım

• İnşallh çok zeki akıllı birer birey olurlar onlara dayatılanı değil doğru olanı görürler, renklei, severler, Beşiktaşı severler ama onu en çok yenen takımı tutarlar.

• Asla tek bırakmayacağım

0|1
    0|0
  • kısıtlamayacağım.. kişiliğiyle harmanlayıp kendi yolunu bulsun

0|1
    0|0
  • Toplum içinde sus, yaramazlık yapma, git ödevlerini yap vb şekilde bastırmayacağım çocuğumu

0|1
    0|0
  • Dövmem demiyorum çünkü dövecem hshs

0|1
    0|0
    • hahaha o da iyi :) ama şaka bir yana dövmeyince çocuklar şımarık olmuyor değil

• çok fazla şımartmqm

0|1
    0|0
  • Çocuğum olursa yandı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• pc telefon gibi lanetlerden uzak tutacağım kesin

0|1
    0|0
Yükleniyor...