İnsanlar beni neden sevmiyor?

insanlara duymak istediklerini değilde gerçekleri söylediğim için çok arkadaşımla aram bozuldu, duymak istediklerini soyliycem diye yola koyuldum yapamadım. Böyle millet sanki bana uzaylıymışım gibi bakıyo. En basitinden örnek veriyim. Liseden mezun olduk bitane samimi arkadaş yapabilmişim arada dışarı çıktığımızda okuldakilerle karşılaşıyoruz yanımdaki arkadaşıma sarılıyolar ilk, iki saat öpüşüp koklaşıyolar bana da yalandan iki gülümseme nbr falan. bir suru iltifatlar alıyorum fiziğin güzel yüzün güzel ama hep ikinci hatta üçüncü planda kalıyorum. çoğu insan buz gibi olduğumu söyler hatta buz prensesi, kraliçesi gibi esprilere mağruz kaldım. Ama bu soğukluğum tanımadığım insanlara tanıdıklarımla salakça espriler yapıp saatlerce güldüğümüz oldu. Çevremde maalesef çok insan yok 2 tane ( dertleşebileceğim ) yakın kız arkadaşım var. Hatta yakın olan arkdşmın bitanesiyle daha çok kavga ederiz mesela sevgili yapar ben onu inceler karakter analizini çıkarırım bu yuzden kavga ederiz tabi sonra dediklerim bir bir çıkar. O da bu aralar soğuk bana karşı eskisi gibi değiliz insanların senle işi bitince arkadaşlığı da biter hesabı. İnsanların benimle ne alıp veremediği var anlamıyorum. Whatsapp kız grubum bile yok 😒 böyle sevilen insanlara çok özeniyorum. İlkokul lise boyunca eziklendim hep. Özguvenimde var aslında silik bir tip değilim tanıyan herkes ilk gördüğümde çok havalı bir kız dedim aslında öyle değilmişsin gibi şeyler derler. Önce takmazdım da buralar içime dert oldu nedense. Sorunlu olan ben miyim acaba

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle şunu söylemek isterim. Zeki birisin heralde ve yalnızlık zeki insanların seçimidir. Sosyal çevrendeki insanların iç dünyasını iyi tanıyabiliyosun, sana yansıttıkları ve gerçek yüzleri arasındaki farkları görebiliyosun, aptalca şeylere katlanamıyosun, yaşına göre daha olgunsun yaşıtların sana çocuksu geliyo, yeni tanıltığın birinden tanıdıkça soğuyosun, muhabbetine katlanabildiğin çok az kişi var aynı şekilde muhabbeti saranda çok az kişi var, haksızlığa asla gelemiyosun ve bu seni çoğu zaman kavga etmene yol açtı, çevrendeki biçok kişiden bir adım öndesin gerçekleri daha iyi görüyosun ve bunu arkadaşlarınla paylaştığında çekememezlik gibi bir durum oluşuyo... Daha onlarca sebep sayabilirim senin şu an bu durumda olmana sebep olan. Sana şunu söyliyim. Ben önceden sosyal çevresi fazlasıyla geniş biriydim ve kendi seçimimle biçoğunu geride buraktım. Ve şuanda da eskiye nazaran çok daha mutlu ve huzurluyum. Böylesi çok daha iyi bundan emin olabilirsin. Ne kadar çok insan o kadar çok saçmalık ve dert demek. Yanında olması gereken kişilerde her ne olursa olsun yanında olurlar zaten senin bir çaba göstermene gerek yok. 10 tane 10 kuruşta 1 kira eder 2 tane 50 kuruşta. Ben iki 50 kuruştan yanayım. Umarım aktarabilmişimdir

0|0
    0|0
    • Çok güzel yazmışsın. Aslında pek umrumda değil sevip sevmedikleri uzunca bir yıldır okul hayatımın tümü üniv hariç onda daha yeniyiz 😃 hep böyle geçti kimse sevmez beni yanında istemez sorunlu olan ben miyim diye çok düşündüm içime dert oldu yani

• Rica ederim gevezeliğime katlandığın için asıl ben teşekkür ederim

• Her gevezelik yapan böyle güzel konuşsa 😇

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok uzun bir yazı oldu ama tutamadım kendimi k. bakma :)
    anlattığın şeylerin neredeyse aynıları bende de var. Hatta fazlasıda var. bence sen hepsini yazamadın buraya kafamız karışmasın diye özetledin. Bende çok soğuk biriymişim. özellikle kızlar daha çok şikayetçi bu halimden. İlk başta tanımadığım için ters davranıyorum bunlara. Sonra yavaş yavaş ısınıyorlar nedense telefon numaramı filan istiyorlar. tanışmaya başladıktan sonra sana o kadar gıcık oluyoduk ki bütün kızlar toplanıp dövmeyi filan düşünüyoduk diyorlar. Bende resimlere bakıp karakter analizi yaparım. ama herkes bu huyumdan yararlanmaya başladı. kullanmaya başladı. bende sadece işime gelenlere bakmaya başladım. artık daha umursamaz davranıyorum dediğin gibi 2 dostum var ve pek kavga etmeyiz. tekme tokat birbirimize dalarız ama keyifden dalarız. benim yanımdakiler bana yeter mantığındayım gelen gelsin hoşuma giderse hoşuma gidenleri söylerim. yanlışları varsada yüzlerine söylerim. Dost acı söyler sonuçta. Eğer gidiyorlarsa bu benim değil onların ayıbıdır. sadece bu 2 kişiye hatalarını söylediğimde adamsın dediler. sen söylemesen kimse söylemiyo derler. onlarda bana söylerler olması gereken budur bence.

0|0
    0|0
    • Benim hatamı bana söyleyen bir arkadaşım yok bu durumda o 2 arkadaşta gerçek dost olmuyolar. Yani bana hatalarımı soyleseler şunu yaptığın için kimse sevmiyo seni deseler duzeltirim. Defalrca sordum yok sen normalsin dediler o zaman neden böyle anlamıyorum 😒

• Gerçekten miiii çok sevinirim ama ben kız arkadaşım olsun istiyorum

• aslında ben de pek kızlarla anlaşamam sanıyordum bu konuda ama karşıma biri çıktı olabileceğini gösterdi. seninlede olabilir. zamanla beni tanıdıktan sonra zaten anlarsın çözersin beni diye düşünüyorum :)

• doğru söleyeni dokuz köyden kovarlar diye laf var unutma derim sonuçta boşa denmemiş haliyle insanlara doğruları değilde duymak istediklerini sölesen senden iyisi olmaz bu bakımdan üzülme iyi bir karakter fakat genede bazen doğru yerine susmak daha mantıklı lise arkadaşlarını boşver üniversitede daha iyilerini buluyon

0|0
    0|0
    • Ünidekiler de böyle olursa intihar edeyim ben 😒

• olmaz herhalde sonuçta herkes öyle olcak hali yok ancak insan bu heryerde aynı

• Derin konular vakit alır

0|0
    0|0
  • güzelim doğru söyleyenin barınabileceği köy eskiden 10. köydü, artık oradakiler de barındırmıyorlar doğrucuyu. Alem kardeşim olmuşsa yapacak bişey yok. Ama emin ol günün birinde sen gibi doğrucu birisi muhakkak çıkacak karşına.

0|0
    0|0
  • tam olarak beni özetlemişsin kardeş

0|0
    0|0
    • Nedenini bulabildin mi sen peki

• Aynen katılıyorum

• malesef ki öyle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...