Erkekler neden türbanlı bayanları daha çekici buluyorlar?

günümüzde türbanlı bayanları daha çekiçi neden buluyorlar eskiden açık kadınları daha çekici bulurlardı ne değişti

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Değişen bişey yok benim için ama günümüz türbanlılarını da uygun bulmuyorum. Kapanmak sadece saçı örtmek değil bu kadar dar giymemeleri lazım bence

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Vücut kıvrımlarını belli eden kıyafetler giydikleri için

1|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok, ben çekici bulmuyorum.

1|0
    0|0
  • Turbanlilarin (bazıları hariç ) cogu moda icin kapandığı turban tabirinin ne anlama gelmediğini bildiği icin bu sitede bile her gun nasılım sorusu soran turbanlilar var

0|0
    0|0
  • Bune sacma genellemedir hala herkesin istegi farkli

1|0
    0|0
  • Güneşlik görmüyor onların bedeni
    Ondan çok cekici

0|0
    1|0
  • Zevkler ve tarzlar

0|0
    0|0
  • kapali bayan, daha tatli , ve dini yonden saglam kişiliqe sahip , hissi uyandirdiqi için cekici gelio bana

0|0
    1|0
  • Erkek adam harama bakmaz !

0|0
    0|0
  • Göz doydu :-) şimdi kapalılardaki malzemeler merak konusu.. sanki onlardaki 250 gr değil ya :-D

0|0
    1|0
  • Çünkü kendini tesettürlü sanan çoğu insan açıklardan daha da açık olmaya başladılar.

0|0
    0|0
  • erkekler kapalı kutulrdan hoslanır acık olnı herkes goruyor zatenn onemlı olan kapalı kutunun ıcını gorebılmek

1|0
    1|2
  • Kesinlikle katılmıyorum türbanla pek alakalı değil bence

0|0
    0|0
  • Ne yalan söyleyim çok güzel giyinenleri var

0|0
    0|0
  • Bunda, amacı dışında bir aksesuar olarak kullanan kadınların da etkisi var.
    Sspkinliktan ne yapacağını şaşıran erkek tipinin de etkisi var...

0|0
    0|0
  • Türbanlı bayanlarmı çekici? Aksine ne itici nede çekici.
    Ama evlenilecek kız arasam türbanlı birini nedense tercih etmek istiyorum. Nebilim daha düzgün gibi geliyor yanlış anlaılmasın açıklarda elbet düzgündür , her türbanlı iyi diye bir kaidede yokda işte nebilim

0|0
    0|0
  • Ben tesettürlü istiyorum; çünkü inancıma uygun olsun, beraber ibadet edelim istiyorum. Çekici falan bulduğumdan değil.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her erkegin öyle Bulduğu yok da bulanlar da ilgi çekici kıyafetlerinden dolayıdır. Bazı kapalılar rengarek gibi giyiniyor full makyaj topuklu ayakkabı falan giyiyor. Birde bazı kadınları sacı acık halleri guzel değilken kapanmak onu güzelleştiriyor bunu daha önce gördüm cünkü.

1|0
    0|0
  • Çünkü turbani amacından saptirdi bayanlar.

1|1
    0|0
Yükleniyor...