Babaya nefrett?

Arkadaşlar 18 yaşında bir kızım. Fransada doğdum ve 7 yaşına kadar orada yaşadım ama babam Türkiyedeydi. Babam ve annem evlendiğinde babam hep amcama para veriyormuş maaşının yarısını filan neyse annem daha fazla dayanamamış ve fransaya gitmek istemiş ama babam istememiş annem gitmiş ama babam 6 yıl boyunca gelmeyeceğim demiş sonradan gelmek isteyincede konsolosluk kabul etmemiş. Ama o 7 yıl boyunca anneme bir kuruş bile göndermedi. Annem bankada temizlik bile yapmış düşünün yani sadece yaz tatillerinde bir ay filan türkiyeye geliyormuşuz. Ben bu adamı nasıl seveyim şimdi. Zaten şunu getir şunu yap demekten başka bir işe yaramıyor. Bugün annemin babası fransada yoğun bakımda ölecek. Annem onun için üzülürken kuran okurken bile televizyonu son ses açmış maç seyrediyordu. :(

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Düşüncesiz gevşek bir baban varmış

1|0
    0|0
  • sevmen gerekmiyor zaten oda nefret ediyor ve fark etmenizi istiyor

1|0
    0|0
    • yinede bu senin dünyadaki belkide en önemli sınavındır bence annene iyi davranınca sende ona iyi davran , geçmişi unutmaya çalış annenedd unuturmaya çalış, babanında değişim yolunu bir sen biliyorsun çaba harcamalısın, sonuçta eştir ayrılırsın değiştirirsin ama baba öyle değil belkide değişir o mutlaka bazı durumlara uyuzdur öncr onu tespit et.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevme. Herkes sevilmek zorunda değildir. Ne ekersen onu biçersin. Merhamet ekmeyen, hoşgörü bekleyemez.

1|0
    0|0
Yükleniyor...