Herkeste olduğuna eminim siz nasıl geçiriyorsunuz?

Üstümdeki mutsuzluktan nasıl kurtulabilirim? Mutsuz olmak için sebebim bile yok. Hayatıma objektif bakınca mükemmel hatta. Derdim ne benim. Kafamı kaldıramıyorum yataktan. Kimseyle konuşma isteğim yok. Birileri arayıp meraklandığında da çok sinirleniyorum hatta. Sadece biraz yalnız kalmak istiyorum herkes depresyondayım gibi davranıyor. Tekrar sosyal olacağıma inanıyorum. Ama bu histen nasıl kurtulacağımı bilmiyorum. Daha önce 3 kez depresyon geçirdim ilaçlar kullandım ama bu kez hiç sebebi yok bunun olması için. Depresyonda olmadığımı bilince rahatlıyorum ama tam geçmiyor. Herkeste olduğuna eminim siz nasıl geçiriyorsunuz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kurtulamazsin. Hayatin ta kendisi bu mutsuzluk ustune kurulu bu yuzden kisa mutluluklar var, boyle tanimliyoruz. İyi olacagim diye cabalarken daha da beter siciyoruz. Lutven daha fazla cabalama.

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• bir kere mutluluk denen kavramı kafama takmıyorum çünkü ne zman geleceğini sadece Allah bilir o izin verdikçe mutlu olurum ayrıca huzurluyum çok şükür mutlu olunca huzurumda kaça bilir yani büyüklerim öyle der bana düşünüyorum haklılarda biz mutluluğu ahirete sakladık bu dünyada huzur bize en güzel ödüldür o yüzden depresyona girmiyorum ya da böyle kendimi içe kkapatmıyorum çok fazla insanların içine de çıkmıyorum insanlarla sürekli uğraşmakta kasıyor ve yanlızlık ta güzel yani insanın yanlızlığı iyi kullanması lazım merak edenler iyiki var bazen dertleşiriz sıkıntılarımız varsa hallederiz o yüzden onlarada derim sorarlarsa sana sordukları gibi hiç iyiyim sadece biraz yanlız kalmak ve kendimi dinlendirmek istiorum gibi sözler kullanırım hepsi bu sonra hayata kaldığım yerden devam ederim..

1|0
    0|0
  • Fazla kafana takma pikachu hayatın tadını çıkarmaya bak

2|0
    0|0
  • Mutsuzsun ama sebebi yok neye üzüldüğümü bende bilmiyorum bazen

1|0
    0|0
  • İns mutlu olrsn bigün.

1|0
    0|0
  • Ilk basta yataktan kalk sonra disari cik gez oyle oyle yavas yavas kendine gelirsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim mutsuzluğum 2 dakika sürer. Kafama takmam umursamam ve kendi kendime yeterim mutlu olurum 😊 sizler kendi kendinize depresyona giriyorsunuz takıntı yapıyorsunuz herşeyi. Genelleme yapmayın lütfen.. benim mutlu olmam için herşeyin mükemmel olması paramın arkadaşımın sevgilimin Vs olması gerekmiyor ben kendime yetebiliyorum bu hayatta ve bu şekilde her dakika her saniye mutlu bir insanım

1|0
    0|0
Yükleniyor...