Kredi aliyoruz diye babam parayi kesti hak mi bu?

4 bin kusur lira bazen 5 bin lira maas aliyor bana gonderdigi 850 lira paraydi benim 450 eve gidiyor bana kaliyor 400 lira sevgilim ist ben canakkalede dedim ki daha rahat goreyim diye kredi alayim dedim simdi gelmis bana sen kredi aliyorsun sana sadece 450 lira gondereyim diyor hadi durumumuz olmasa neyse ama bir insan 5 bin liraya yakin maas alip bunu yapar mi?

Güncellemeler:
Arkadaslar haksiz miyim?
Arkadaslar?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Yapmaz :D

0|0
    0|0
    • Insallah yapmaz ama yaparsada ne diyeyim yani baskasi cocugunun sevgilisi olunca al su parayi cikin dolasin der bizimkisi parayi keser

• Öyle diyen birine denk gelmedm hic ama umarm yapmaz

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kredi üstüne 200 anca alıyorum kardeşim. İçki, sigara yoksa gayet yetiyor. Hiç bir alışveriştende geri kalmıyorum.

0|0
    0|0
    • 200 250 bir sey verseler bari bilet para zaten 100 lira gidicem sevgilimi gorucem ist harcicam sonra gelcem canakkaleee harcicam kemal sunal miyim ben gunde bir simitle doyayim

• Butun gun hesap yaptim isin icinden cikamadim ayda 100 lira kaliyor anca bana 1 ayda 100 lira ile nasil geciniyim

• Geçinemezsin tabiki

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya nankorluk etme ya. Adam bütün parasını sana harcamak zorunda mi? Birde ev gecindiriyor adam. Neymiş sevgilisi için kredi cekcekmiste bilmem neymiş. Git okulunu oku düzgünce önce kendi parani harca sevgilini gormek için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yapıyormuş demekki dostum sen niye kredi aldığını babana söyledin ki

0|0
    0|0
    • Alicak misin dedi evet dedim yalan soyleyil sonra kredi alcagim ciksa kiziyorlar sen yalana alistin iyice falan diyorlar

• Hak pikachu

0|0
    0|0
    • Nasil hak ya 5 bin lira alip cocuguna 450 lira göndermek hak mi yNi

• Anaa dün kız olarak sormuştu şimdi erkek. Yakaladım seni :D

0|0
    0|0
    • Boyle bir kiz da varmis link atsana ne demisler onun icin ben bu soruyu ikinci kere soeuyorum ikisini de bugin sordum

• Ben nerden bulayım şidmi onu ya :D

Yükleniyor...