Şu çocuksu halimden nasıl kurtulacagım ben?

Benim babam, dedem hep çocuk kalmis. Düz kafali 50 80 yasinda cocuklar dusunun.. ben 23 yasindayim ve bu olgunlasmak isteyipte olgunlasamamak cok zoruma gidiyor. Cocuksu yanim beni maymun istahli, sabirsiz yapiyor. Bastirmaya calisiyorum bunu lan oglum diyorum kendime. Lan kac yasinda adamsin yakisiyor mu bunlar sana?

Ne yapacagim bilmiyorum ben ya.. cok gerginim cok..

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence olgun olmak icin illa bisey yapmana gerek yok yasadiklarin, yasayacaklarin seni zamanla olgunlastirir. Olgun, agirbasli insanlarla takil. Her konuda ölçülü ol, yaptiklarini ve yapacaklarini, düşüncelerini tart. kendi ayaklarının üstünde durmaya başladıgn zaman olgun insan olmaya başlıyosun demektir bence.

0|1
    0|0
    • Olgun agirbasli olmayan insanlarla muhattap olmadigim icin pek arkadasim yok. Hani var ama aramam sormam. inan bana ne kadar agir seyler yasasamda bu halim hep benle kaliyor. Bilmiyorum ya bir psikologa gitmeliyim. Gecenlerde bu siteden bir kizla tanismistim. Iyi dost olduk. Sacma sapan bir laf edip uzdum onu.. senin dusuncelerin ona cok benziyor. Ne yapmaliyim? Malligimi alttan alicak midir dersin

• Hee iyi bakalim sen çekilebilirsin :d

Kızlar Ne Diyor 3

• ne durumlarda öyle hissediyorsu ona bagli bence. herkes maymun istahlidir yani derecesine bağlı ama bence bu sadece senin sorunun değil bütün insanlarin sorunu.

0|0
    0|0
    • Benim planlarim var. Hayatimi kurtarmaya tam adim atacakken isin suyu cikiyor. Sonra sinirleniyorum kendimi. Nasil anlatsam.. olgun dusunmem gereken yerde cocuk gibi dusunlere kapilip gidiyorum. Yerli yersiz hal degistiriyorum

• yapacagin işin sonunu düşün onu yapmazsan pişman olacagini falan düşün bu birazfa insanin huyuna bağlı yani sorumluluk sahibi olmaya çalış disiplinli ol kendine karşı

• Çocuksu daha iyi bence

0|0
    0|0
  • Amaan nolcak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Heep çocuk kasetini kullanmak zararlı pikachu arada bir iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...