Evlilik sürecinde yaşanan sorunlar ve sonrası için neler tavsiye edersiniz?

Tanışıp sevgili oluyorsunuz sonra evlilik sürecine giriyorsunuz maddi konular hayaller aileler derken bir çok sorun yaşanıyor kimi bunları atlamıyor ayrılıyor kimi atlatmadan evleniyor mecbur kalıyor ya da atlatıyor sonrasına güzel şekilde devam ediyor. Sorum şu evlilik sürecinde yaşanan sorunları evlendikten sonra nasıl aştınız bunları aşmak için neler yapmak gerekir. Eşinizi seviyorsunuz ama o yaşanan şeyleri de sindiremiyorsunuz ne yapmak lazım?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• maaleef her on cıftten bırı nısanlılıkda tamda bu nedenlerden ayrılıyor..
    bır defa karsı tarafın yapabıleceklerını bılıp uçamamak lazım! evlenilecek sırket kurulmayacak! kısıler oluruna bırakıp karsıdakını sponsor degılde aıle olarak görürse sorun çıkmaz.. ben kız taraflarının bıtmek tukenmk bılmeyen sankı mal satıyormuşçasına verılebeılecek en buyuk zararı verelim ıstegını anlamıyorum doğrusu.. ınsanlar toplanır bütçeler konuşulur herkes elınden gelnı yapar ısrardan ve ınsanları mal yerıne koymaktan kaçınılır.. bırde fazla yuz goz olmamak lazım! ısrar sadece gerı teper..

0|0
    0|0
    • ben memurum evlenmeye karar verirken eşimin dogru dürüst işi bile yoktu ona para önemli değil demiştim hallerdersin gensin iş bulursun ama seneye evleniriz diyodum o ısrar etti ailesinin evlenmemize hazır oldugu söyledi ama alakası yok ailesi bir işin ucundan tutmadı takılacak bileziklerde diğer gelinin bileziğini göstermelik takmamı istediler abisi eşimden borc almıs vermemilş bn hiç takmayın dedim falan filan diyecegim su ki ben paranın önemi yok dememi kullanup her fırsatta kurnazlık yaptılar eşim memuriyeti kazanndıgını öğrenir öğrenmez düzenini kurmak istediği için acele ediyordu ailesi ise oglundan hayır görmek istiyordu dugunde takılan altınları aldılar..

• By ve benzeri seylerle daha cok karsilacaksiniz, bunu cok buyuk mesele etmeyin.. bakin oda uzgun pisman ve sizi seviyor

• Tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• İnsanlar şöyle bir yanlışın içindeler. Sen birini seviyorum diyorsun karşındaki de sana seni sevdiğini söylüyor ama siz ortada ki problemleri nasıl aştığınızı soruyorsunuz. Ortada sevgi var ise zaten problem yoktur çünkü insan sevdiğinin yanındayken mutludur. Eğer sen maddiyattan dolayı mutlu değilsen senin sevdiğin paradır çünkü para yanındayken mutlu oluyorsundur.

Bu yüzden insanlar evlenmeden önce neyi sevdiğini iyi analiz etmeliler sonrasında aşılamayan problemler çıkmaktadır.

Lafım sana değildir genel olarak yorumladım. Sana söyleyeceğim ise ikinizin birbiriniz ile konuşmanız ve hayatınızda en çok değer verdiğiniz ya da sevdiğiniz şeyin ne olduğunu çözmeniz ancak bu şekilde sonuçlanır çözümler.

0|0
    0|0
  • 1- işssiz güçsüz mesleği olmayan adamla bence evlenilmez
    2- ailesine çok düşkün kız ya da erkekle evlenilmez
    3- ana kuzusu adamla evlenilmez
    4- içkici kumarbaz serseri bir gençlik yaşayan kişiyle evlenilmez
    5- çok yakışıklı erkekle evlenilmez çapkın olur aldatır
    6-ev işlerinden anlamayan kızla evlenilmez
    7- anlayışsız eşini maddi manevi bunaltan dırdıcı kızla evlenilmez

evlilikte 1. kural saygı ve hoşgörüdür sonuçta 2 arkadaş değil koskoca bir hayatı berbaer omuzlayacak tk vücut oluyorsunuz yoktan yere boş şeyler için kavga edip küsmeyecek herşeyde sorun çıkartmıyacak karşılıklı anlayış içerisinde sorunları çözebileceğin kişiyi bulduguna inanıyorsan evlen yoksa yukarıda saydıgım sorunları olan kişilerle evlilik yürümez

1|0
    0|0
  • Fazla kafana takma pikachu hayatın tadını çıkarmaya bak

0|0
    0|0
  • Olan bitenin farkında olmak, ilişkide samimi olmaktadır ve sabretmek lazım herşeyden önemli bunlağ..

0|0
    0|0
  • Evliliğin en büyük sorunu bence oğul-koca şeyini atlatabilmekte anne bir laf söyler eş bir laf söyler sen arada kalırsın çözüm ise hiç takmamak takarsan çıkamazsın kafayı yersin

0|0
    0|0
  • hatasız kul olmaz sevıyorsa gercekten bırak inciten o olsun

0|0
    0|0
  • Boşanmak en iyisi ben boşandım rahatladım

0|0
    0|0
    • aldatma dayak ya da içki sorunumuz yok boşanacak kadar değil zaten bunlar olsa anında boşardım

• Benimki benden fazla maaş almaya başlayınca değişti ben hiç sıkıntı yapmadım ama bunu gözüme bir kere çarptı direkt sildim şok oldu ama yapacak bir şey yok yapmayacaktı bunu bana işssiz kaldığı 3 sene hiç bir şey den eksik etmedim hasta oldu başında bekledim ev işlerindede yardımcı oldum elime tv kumandasını alıp yayılmadım koltığa neyse

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim gozlemledigim kadar bayan ve erkeğin evlilik öncesi kararlarini ikisi birlikten vermelidir olaya aileler girdimi kırgınlıklar olur her iki tarafta ailesi ne dese himm evevet öyle olacak diyip kendi kararlarini yapması grrekir ki aileler saf dışı kalsin zaten ailelerin sorun çıkarmasinin tek sebebi biz üstünüz bizim dediğimiz olacak kibiridir o yüzden evet öyle olacak de yeter sonra esin ile ortak kararinizi yapin... :) diyelim yapamadiniz evlendiniz sorun oldu üçüncü bir şahıs araya girmeden eşinle olan biteni aileleri rencide etmeden dile getirip konuşarak çözülür ikinizde aklıselim insanlarsiniz kuşkular olaylar konuşularak bir sonuça baglanirsa kapanir gider :) ama en önemlisi kalpten eşe soylenen bir iki sevgi sözcüğü ve onun sizin için ne kadar değerli olduğunuzu hissetmesidir :)

1|0
    0|0
  • Bir an once bitmesi icib dua edebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...