Neden bir dost sahibi olamıyorum?

18 yaşındayım ve hayatıma bir çok insan girdi arkadaşlarım oldu hâlâ da hayatımdalar ama hiç biri dost değil. Hiç birine güvenmiyorum. Hepsi arkamdan teker teker vuruyor. Sorun kimde? Neden dost sahibi olamıyorum? Ne zaman sırtımı yaslayacagım bir dostum olacak? Onca insan içinde yanlız olmak çok kötü ve acı verici.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• tek dostun ailendir sevgili dostumm sen bosver onları üzülme daha gencsn mutlu ol haytn ve elindekilerin tadını çıkarr

0|0
    0|0
    • okula gidiyorum ve 1500 kişi içinde tek başımayım arkadaşlarımda bana cephe aldı artık hiç birisi yanımda değil bu beni gerçekten üzüyor. Neden hep yanlız kalan taraf ben oluyorum?

• dostum zamanla alşrsn sıkntı yapam böyle yapmacık sahte dostlrın olmasındansa olmaması daha iyidr tek dostun her zamn yanında olan tek topluluk ailndr ailenin kıymtni bil tkrar dost arkds kaznrsn strs skntı ypma olrmu zaman herseyin ilacıdır üzülme gül

En İyi Kız Görüşü

• boş ver gitsin, bende de aynı şey var, sadece kendini düşün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu devirde öyle oldu pikachu

0|0
    0|0
  • Dost isteyerek bulunmaz kafana takma zamanı geldiğinde hiç anlamadığın kişi dostun çıkar

0|0
    0|0
    • Kendimi yanlız hissediyorum hemde çok ciddi şekilde depresyondayım :(

• iyi günümde yanımda olmadılar ki kötü günümde olsunlar :(

• Kimseye eyvallahın olmasın düşmanın olması lazım önceki arkadaşların seninle ilgilensin. Hayır demeyi bil insanlara alttan alma.

• Olursun birgün

0|0
    0|0
  • Köle sahibi ol. Sitede bolca mevcut

0|0
    0|0
  • Yalnız sen böyle değilsin. Bende öyleyim. Çünkü gerçekten güvenilir kimse yok. Herkes çıkarcı ve kıskanç olmuş.

0|0
    0|0
  • Elbet olur

0|0
    0|0
  • Zamanla bu işler

0|0
    0|0
  • Daha 18sin ya laflara triplere bak 😀

0|0
    0|0
    • bazı şeylerin yaş ile alakası olmadığını hâlâ anlayamamışsın kendimi bırakıp senin için üzüldüm. önce vicdan sonra akıl diliyorum senin için.

• Hahah hala ne diyor ya😀

• olur umarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ararsan bulamazsin, küçüksün hem.
    yalnız*

0|0
    0|0
Yükleniyor...